Cafe Tente

Cafe Tente modelleri kullanımı ülkemizde ve dünyada giderek yaygınlaşan bir ürün olduğunun altını çizmek isteriz. Tenteler ile çok yönlü sistemler oluşturulabilir olmasıyla birlikte uygun maliyetli olarak üretilebiliyor olmaları sebebiyle kullanımının yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Genellikle tente denildiği zaman akıllara plastik bir malzeme geliyor olsa da çok farklı oluşumlarda tente modelleri üretiminin de söz konusu olduğunu belirtmek isteriz. Tenteler birçok farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. Tente kullanımının yaygınlaşmasının bir diğer önemli faktörü ise tenteler birçok alanlara uygun olarak modellenebilir özellikleridir. Bu sayede başta kafeler olmak üzere daha birçok kullanım alanıyla tenteler günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır.

Tenteler Nerelerde Kullanılır?

Tenteler başta cafeler olmak üzere birçok kullanım alanlarına sahiptirler. Kafeler zaman zaman müşterilerin yoğun olduğu zaman aralıklarında müşterilerini geri çevirmek durumunda kalabilirler. Kafelerin yakın alanlarına kafenin doğal yapısına uygun bir şekilde Cafe Tente yapılarak, kafenin alanı genişletilmiş olur. Bu sayede kafenizi ziyaret etmek isteyen müşterileri geri çevirmeden onlara da hizmet sağlayabilirsiniz. Ayrıca kafe tente kullanımı olarak yine kafenizin kullanım alanına dahil, ancak açık bir alan olması sebebiyle, kış aylarında veya çok sıcak dönemlerde müşterilerin bu alanlarda zaman geçirmeyi istemediği durumlarda tente kullanımı yapılabilir. 

Kafenizin açık alanına uygun bir veya birkaç tente modeli tercih ederek kafenizin ziyaretçilerini hem olumsuz hava koşullarından koruyarak ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz, hem de kafenizin dekorasyonuna şıklık katabilirsiniz. Tente kullanımı kafeler dışında ev balkonlarında, villa bahçelerinde, restoran alanları ve daha birçok alanda kullanılabilmektedir. Ayrıca tente modelleri açılır kapanır tüm sistemlere de uyumlu olmasından dolayı sıklıkla tercih edildiği gözlemlenmektedir. Bunun dışında elbette isteğinize göre sabit tente kullanımı da söz konusu olduğunu belirtmek isteriz.

Cafe Tente Sistemleri Fiyatları Ne Kadar?

Cafe Tente sistemleri fiyatları isteğinize uygun olarak yapılan tentenin cinsine ve kullanılacak malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Sabit sistemde tente fiyatları ortalama olarak 1500 TL iken, açılır kapanır bir sistemde Cafe Tente sistemleri fiyatları 4500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Elbette Cafe Tente fiyatları farklı ebatlara göre mutlaka değişiklik göstereceğinin bilgisini de sizlere belirtmek isteriz.