Wintent pencere tentesi modellerimizle fark yaratan kurumsal hizmetler sağlamaktayız. Oval özellikleri olan veya keskin çizgilerle pencere tentelerimizden yararlanabilirsiniz.

Wintent Tente yuvarlak kesim ve kare modeller şeklinde çeşitlenmektedir. Dikdörtgen ve dairesel pencere tenteleri de popüler modeller arasındadır. Ortama ve genel hatlara uygun dekorasyon için fikirlerinize önem veriyoruz. En doğru proje sonuçları için titizlikle çalışmaktayız.

Wintent Pencere Tentesi Dekorasyon Renkleri

Yeşil, sarı, mavi, kırmızı gibi renklere ek olarak birbiriyle kombin edilen birçok seçeneği tercih edebilirsiniz. Pencere tente modellerimizde branda özellikleri konusunda seçeneklerimizi ekibimizden talep etmeniz önerilir. Proje hazırlık aşamasında renk ve model seçiminizi alanın genel özelliklerine göre belirleme olanağınız bulunacaktır.

Pencere tentesi montajı yapılırken bunu sadece pencereye sabitlemek şeklinde düşünmemelisiniz. Çünkü restoran girişinde küçük çaplı Wintent pencere tentesi kullanımı ideal olabilir. Dekorasyon açısından neler beklediğinizi proje aşamasında öğrenerek doğru sonuçlar almanızı hedeflemekteyiz.

Dekorasyona en uygun tente modellerinde güneşten korunma, yağmura karşı önlemler, açık hava ortamında korunaklı alan gibi artılar sağlamış olursunuz. Otellerde de ihtiyaçlarınızı karşılayan bu tasarımlarımız kalıcı ve dayanıklı malzeme demektir. 

Projelerimiz oluşturulurken ortama en uygun malzeme seçimi konusunda teknik destek veriyoruz. İklim özellikleri nemli ve sıcak olan yerler veya tersine soğuk iklimlerde uygun ürünlerimiz yer almaktadır. Brandaların bazıları sıcağa daha dayanıklı olabilecektir. Kalınlık ve uygulama teknikleri bakımından size en uygun önerileri sunmaktayız. 

Wintent Pencere Tentesi Fiyatları

Wintent Tente fiyatları 4.250-10.000 TL civarında değişmektedir. Net bir pencere tente fiyatı için firmamızdan proje keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ne tür faktörlere göre tente fiyatları değiştiği metre kare ve malzemeyle alakalıdır. Ana malzemenin kullanım özellikleri, otomatik veya manuel olması vs. önemi belirleyecektir.

Tente modellerinde manuel olanlar ekonomik açıdan daha avantajlı denebilir. Tek veya çok sayıda pencere için tente modellerimizi kullanmak üzere bu ürünlerimizi değerlendirebilirsiniz. Doğru bir ürünü seçeceğinizin garantisini vererek yeni bir dekorasyona katkılar sağlıyoruz. Genel piyasa durumu dönemsel olarak farklı fiyatlara neden olabilecektir.

Pencere Tenteleri Özellikleri

Pencere tentelerinin kullanımında açma kapama pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Manuel olarak hızlı şekilde tenteyi açabilir ve kapatabilirsiniz. 

Pencere tente modelleri genel olarak dar bir alan olduğu için otomatik kumandalı açma kapamaya gerek görülmemektedir. Fakat teknik açıdan gerektiğini düşünüyorsanız otomatik açma kapama sistemine dönüştüreceğimiz pencere sisteminin keyfini çıkarabilirsiniz. Tasarımdan tüm beklentileriniz sizin iyi sonuçlar almanız içindir.

Pencere tente modellerinin özelliklerinde iş yerlerinin marka değerini artırma avantajı görülebilir. Sanılanın aksine sadece evlerde değil iş yerlerinde de konforlu bir marka temsilini sağlayabilirsiniz. Marka logonuzun baskısıyla tente üzerindeki mükemmel görüntü iş yerinizin daha kurumsal görünmesini sağlayacaktır.  

DETAYLI BİLGİ VE TEKLİF İÇİN : 0212 909 8229 ARAYABİLİRSİNİZ.

İyi bir giriş görüntüsünü elde edeceğiniz pencere tentelerinde her pencereye birer tane marka görseli de olacak şekilde sipariş verebilirsiniz. Wintent tentesi ürünümüzle size kalıcı bir malzemenin avantajını sunuyoruz.