açılır kapanır tente

Açılır Kapanır Tavan m2 Fiyatı vermeden önce açılır kapanır tavan sistemlerimiz hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyoruz…

Açılır kapanır tavan sistemleri günümüzde birçok alanda yardımımıza koştuğunu söyleyebiliriz. Özellikle açık alana sahip her alanda kullanılmaya uygun ürünler olduklarından dolayı hem rahatlığımızı sağlayan, hem de bulunduğu alana şıklık kazandıran konforlu bir sistem olduğunu da altını çizmek isteriz.

Açılır kapanır tavan sistemleri dinamik yapılarıyla her işletmenin sahip olduğu açık alanlara veya bir villa bahçesinde uygulanabilir özellikteki gölge sistemidir. Açılır kapanır özellikle bir tavana sahip olmanın getirdiği avantajlardan en önemlisi mevsimsel değişiklikler sebebiyle kullanılamayan alanların kullanılabilir hale getirilmesidir. Örneğin bir villaya sahipsiniz ve evinizin içinde kullanılmasından yana olmadığınız birtakım ürünleri kış aylarında açılır kapanır tavan özellikli tenteler, pergolalar sayesinde yağmurlu havalarda tavanınızı kapatarak burada zamanınızı geçirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı desenlerle birlikte üretimi mümkün olan açılır kapanır tavan sistemlerini dış cephenize uyumlu olarak da üretilebilmesi mümkündür.

Açılır Kapanır Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Açılır kapanır tavan çeşitleri en basit sistemden en gelişmiş sisteme doğru sizlere sıralamak isteriz…

Mafsallı Tente: Mafsallı tente herhangi bir iskelete ihtiyaç duymayan, iskeletin kendisinin açılıp kapanarak korumanın sağlandığı sistemlerdir. Mafsallı Açılır Kapanır Tavan m2 Fiyatı kullanacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Çift Açılır Tente: Ortada ana iskelet üzerine kurulmuş açılır kapanır tente modellerinden biridir. Arzu edildiğinde istenilen yöndeki tente de ayrı ayrı açılıp kapanabilir özellikteki gölge sistemleridir.

Alüminyum Tavan: Tamamen alüminyum malzemesi kullanılarak yapılan ürünlerdir. Mazgal şeklinde yapılarak farklı görünümlere sahip tavan sistemleridir.

Otomatik Pergola Tente: Pergola tenteler iskeletinin yerden destek alarak dört tarafında iskeletle birlikte oluşturulan sistemlerdir. Farklı türlerde açılıp kapanma özellikleri sağlanabilir yapılardır.

Açılır Kapanır Tavan m2 Fiyatı Ne Kadar?

Açılır Kapanır Tavan m2 Fiyatı tavanın alüminyum veya tente mi kullanılacağına göre farklılık göstermesiyle birlikte tavan metrekare üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Günümüzde Açılır Kapanır Tavan m2 Fiyatı 25 metrekareye kadar 11 bin TL olmakla birlikte 25 m2 üzerindeki her 1 m2 fiyatı 1450 TL olarak hesaplanabilir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak Açılır Kapanır Tavan m2 Fiyatı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

2 Yorum Cevaplandı “Açılır Kapanır Tavan m2 Fiyatı”

  1. merhaba bi sorum olacaktı benim ağaçtan pergolam var ama üstüne bioklimatik tente yaptırmak istiyorum acaba öyle ürün satiyormusunuz pergolasız .
    teşekkürler

    1. Merhaba Murat bey, Whatsapp hattımızdan iletişim kurabilirseniz size yardımcı olmak isteriz..

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*