teras tente fiyatlari

Açık alanlarda konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için tente terası konusunda bütçenizi yormanıza gerek yoktur. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen bu tenteler uzun yıllar boyunca sorunsuz biçimde kullanılabilir. Herhangi bir deformasyon olmadan tente kullanmak isteyenler firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde birbirinden farklı gölgelik modelleri bulabilirler. Her terasın genişliğine uyumlu ölçüde tenteleri en uygun fiyat seçenekleriyle satın alma imkanından yararlanabilirsiniz.

Gölgelik Tente Fiyatları 

İşyeri ve konut teraslarında konforlu bir ortam yaratmak için gölgelik olarak kullanılan tentelere ihtiyaç vardır. Yakıcı güneş ışınlarından ve yağmur, kar, dolu yağışlarından koruyan tentelerin kumaş kalitesi önemlidir. Gölgelik tente fiyatları kullanılan yerli veya ithal kumaşın kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Uzun yıllar boyunca deforme olmadan ve masraf çıkarmadan kullanılan tenteler sayesinde konforlu yaşam alanı elde edilebilir. Her türlü teras için uyumlu ebatta gölgelik tasarımı yapılabilir. Terasta kullanılan tenteler dört mevsim boyunca tüm koşullara dayanıklıdır.

Motorlu Tente Modelleri 

Kullanım kolaylığı sağladığı için pek çok kişi terasta motorlu tente modelleri seçmektedir. Kumandalı sistemle elektronik biçimde açılıp kapanan bu tenteler pratik kullanım avantajı sunar. Arıza yapmadan uzun yıllar boyunca her türlü hava koşuluna dayanıklı olan tenteler dört mevsim boyunca sorunsuz biçimde kullanılır. Motorlu sisteme sahip balkon tente fiyatları için kendi bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun seçimi yapabilirsiniz. Pergola tente olarak da bilinen bu ekipmanlar evlerde işyerlerinde ve çeşitli binalarda uygun şekilde kullanılabilir. 

Otomatik Açılır Kapanır Tente Fiyatları  

Açık havada konforlu bir yaşam alanı kurabilmek için otomatik açılır kapanır tente fiyatları arasından bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Bu tenteler kaliteli malzemeden üretildiği için uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanılabilir. Motorlu tenteler metrekare ölçüsüne göre 8.500 TL’den başlayan fiyatlarla kurulur. Mafsallı tenteler ise 4.850 TL iken kasetli geniş tentelerin fiyatları yaklaşık 20.000 TL’ye kadar ulaşır. Bu yüzden terasta kullanacağınız tentenin modeli, malzeme kalitesi ve motorlu olup olmayacağına karar vermeniz gerekir. Otomatik açılır kapanır sisteme sahip teras tente fiyatları arasından bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*