Güneşlik Tente Modelleri

Ev ve ofis balkonlarında kullanıma uygun olarak üretilen güneşlik tente modelleri birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilir. Otomatik veya elle açılır tasarımları bulunan tenteler sayesinde balkon ya da terasta daha kaliteli bir yaşam alanı oluşturmak mümkündür. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan güneşlikler, dayanıklı malzemeden üretildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuz biçimde kullanılabilir. 

Elle Açılır Tente Modelleri 

Tente modelleri arasında her ihtiyaca ve bütçeye uygun tasarımlar vardır. Örneğin elle açılır tente tasarımları manuel olduğu için kas gücüyle pratik biçimde açınıp kapanabilir. Bu sayede balkonda veya terasta yakıcı güneş ışınlarından kurtulmak mümkündür. Aynı zamanda yağmur ve kar yağışına karşı koruma sağlayan tentelerin imalatında kullanılan malzemelerin kalitesi son derece önemlidir. Başka bir yerde bulamayacağınız fiyatlarla kaliteli ve dayanıklı elle açılır tentelere firmamızdan ulaşabilirsiniz. 

Otomatik Gölgelik Modelleri 

Kurumsal işyerlerinde ve restoranlarda geniş bir kullanım alanına sahip otomatik tente modelleri son derece kullanışlıdır. Bu tenteler, motorlu ve kumandalı sisteme sahip olduğu için kullanım ihtiyaçlarına pratik bir şekilde yanıt verir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen otomatik gölgelikler uzun yıllar boyunca masrafsız şekilde kullanılabilir. Tente imalatı konusunda tecrübeli firmamızda her türlü ihtiyaca hitap eden gölgelik modelleri bulunmaktadır. Dış mekanda gölgeli ve yağmur suyundan korunaklı bir yaşam alanı kurmak isteyen her işletme ve müşteri bu gölgelik modelleri arasından seçim yapabilirler. Her balkona veya terasa uyumlu ölçüde gölgelik tasarımlarını firmamızdan satın alabilirsiniz.

Balkon Tente Fiyatları

Evlerde genellikle balkonda tercih edilen tentelerin maliyetini belirleyen kriterler vardır. Balkon tente fiyatları kullanılacak alanın genişliğine, malzeme kalitesine ve otomatik kumandalı sistem olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Günümüzde ortalama 7000 TL civarında fiyatlardan başlayan balkon tenteleri, metrekare ölçüsüne göre farklılaşabilir. Mafsallı tentelerin otomatik modelleri ise 10 bin TL ve üzerinde satış fiyatlara sahiptir. Uzun ömürlü ve son derece kullanışlı güneşlik tente modelleri arasından kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olanı firmamızda bulabilirsiniz. Bütçenizi yormadan en sağlam ve dayanıklı güneşlik tentelerini evinizde veya işyerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*