• 2011'den beri Pergola Tente ve Cam Sistemleri Üretiyoruz.
  • Whatsapp : 0212 909 8229

Açılır Tavan m2 Fiyatları

Açılır Tavan Tente m2 Fiyatları

Pergola sistemleri Açılır Tavan m2 Fiyatları olarak, tercih edilen sistemin işlevselliğine ve kullanılan ebatlara göre değişiklik gösterir. Pergola sistemleri sabit bir tente sisteminden daha dinamik yapıda olmaları ve görünümleri ve işlevsellikleri açısından daha etkin bir kullanım alanına sahip olmaları nedeniyle sabit bir tente fiyatlandırması söz konusu olmadığını belirtmek isteriz.

Pergola sistemleri arzu edildiğinde sabit veya açılır kapanır şekillerde üretilebilmektedir. Kolay ve daha hızlı bir çözüm olarak tente modellerimizin de açılır kapanır özellikte olduğunu bilmenizi isteriz. Ancak açık alana sahip işletmelerin kötü hava koşullarında bu açık alanları daha etkin bir şekilde kullanabilmelerinin, işletmenin kalitesine yönelik olmasından dolayı genellikle müşterilerimiz açılır kapanır tavan sistemleri üzerinde tercih ettiklerini gözlemlemekteyiz.

Eviniz, balkonunuz, terasınız için manuel elle açılan tente sistemleri kolay bir çözüm sunarken, açılır kapanır tavan sistemlerine sahip pergola tercihlerinin daha profesyonel alanlarda kullanıldığı gerçeğini unutmamak gerekir. Bu nedenle ne tür bir mekan için pergola sistemi kullanmak istediğinize bağlı olarak en uygun pergola sistemini sizler için geliştirebileceğimizin altını çizmek isteriz.

Pergola Sistemleri Özellikleri Nelerdir

Pergolalar açık alanlarda, kötü hava koşullarında bu açık alanları kullanmanızı sağlayan sistemler olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle pergola yaptırmadan önce pergola sistemleri konusunda doğru kararlar verdiğinize emin olmalısınız. Özellikle işletmelerin pergola sistemleri tercihleri ziyaretçi sayılarını doğrudan etkileyeceğinden dolayı işletmelerin pergola tercihlerinde daha temkinli olmalarında yarar görüyoruz. Pergola sistemler açılır kapanır tavan özellikli olabilmeleriyle birlikte istenildiğinde alüminyum, istenildiğinde ise tente malzemesi kullanılarak da sağlanabilmektedir. Bununla birlikte yalnızca tavan bölümünde bir korunma istendiği durumlarda yine her iki yöntem ile pergola sistemleri üretilebildiğini de bilmenizi isteriz. Elbette yine arzu edildiğinde tavan ve tüm çevre de pergola sistemleriyle tamamen kapalı bir hale getirilebilecek şekilde de dizayn edilmesi mümkündür. Pergola sistemlerinin çeşidine göre de Açılır Tavan m2 Fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Açılır Tavan m2 Fiyatları Ne Kadar?

Açılır Kapanır Tavan m2 Fiyatları, motorlu ve motorsuz olarak değişiklik göstermektedir. İstenilen pergola sistemine göre ve ebatlara göre fiyatlandırma yapmaktayız. Günümüzde 10 m2’ye kadar açılır tavanlı pergola sistemini 14000 TL olarak, 25 m2’ye kadar ise 24000 TL olarak fiyatlandırıldığını belirtmek isteriz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*