Aluminyum Pergola Fiyatlari

Alüminyum Pergole fiyatları ekonomik şartlar göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan alanın metrekaresine göre fiyatta farklılık göstermektedir. Ölçülen alan metrekare fiyatlarıyla çarpılır. Alanın boyutunun önem arz etmesinin yanında malzeme ve uygulanılacak modelde önemlidir. Alüminyum pergole diğer sistemlere göre maliyet açısından farklılık göstermektedir. Uzun vadede sağlam bir yapı olma özelliği taşımaktadır. Kullanılacak malzeme ve işçilikte fiyatı belirleyen temel hususlardandır. 

Alüminyum Pergola Metrekare Fiyatı

Alüminyum pergole sistemleri, dört mevsim kullanıma uygundur. Elektrikli motoru sayesinde Açılıp kapanabilen bir mekanizmaya sahiptir. Bundan dolayı her dönemde size oldukça kullanışlı alan yaratma imkanı sunar ve bu özellik sayesinde çevreden gelebilecek tüm dış etkenlere karşı koruma sağlamaktadır. Alüminyum diğer malzemelere göre en dayanıklı ürünler arasındadır.Alüminyum pergole modelleri çeşitlilik ve uzun ömürlülük açısından kullanışlı ürünlerdir. Alüminyum Pergole sistemleri diğer pergole sistemlerine göre farklı görünüm ve üretime sahip gölgelendirme ürünlerindendir.

Alüminyum Pergole Sistemleri Kullanım Alanları;

  • Restoran,
  • Cafe,
  • Kahvaltı Salonları,
  • Bahçe
  • Teras

Alüminyum Pergole sistemleri en sık tercih edilen ürün gruplarımız arasındadır. Hangi alan olursa olsun rahat açılır kapanır olması pratik ürün olma özelliği taşımaktadır.

Alüminyum pergole sistemleri değişik renk, ışık ve tasarım seçenekleriyle görünüş olarak bulunduğu ortama estetik bir görüntü sağlamaktadır. Işıklandırma, led ve uzaktan kumanda gibi seçenekleride bulunmaktadır. Açılır kapanır özelliği sayesinde temizlik açısından da kolay kullanımlı bir ürün olma niteliği taşımaktadır. Alüminyum Pergole Metrekare Fiyatı 25 metrekareye kadar 6000 TL olmakla birlikte 25 m2 üzerindeki her 1 m2 fiyatı 5500 TL olarak hesaplanabilir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*