otomatik pergola teras kapatma

Teraslar evlerin dışarıya açılan kısmıdır. Evlere görüntü açısından farklılık katmaktadır. Maalesef her evin yapısında olamayabilir. Terasta kaliteli bir zaman geçirmek için otomatik teras kapatma sistemi uygulanabilir. Bu sistem rahatlık ve konforun yanında estetik bir görüntü sağlamaktadır.

Otomatik Teras Kapatma, teraslar da son derece konforlu bir alan oluşturmaktadır. Alanın yeterli olması daha konforlu teras kapatma işlemi uygulanmış olur. Bu sistemde kullanılan tentenin suyu geçirmez izolasyon özelliği sayesinde teras kapatma fonksiyonel br alan oluşturmaktadır.

Bu sistem otomatik olarak yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarından korumasının yanında yazları rahatsız edici güneş ışınlarından terası otomatik olarak korur. Uzaktan kumanda ya da hareketli sensor ile kullanılabilmektedir. Kar, yağmur gibi havalarda bu sensor otomatik olarak kapanabilir. Bu havalar da algılama fonksiyonu sayesinde yağmur bittiği zamanda otomatik olarak açılmaktadır. Pergole ile teras kapatma sistemi rahat ve pratik kullanımlı kontrolü kullanıcılarına bırakan yenilikçi bir yapıdır.

Otomatik Teras Kapatma Özellikleri

Otomatik teras kapatma özellikle terasını sık kullananlar için pratik ve rahat bir sistemdir. Terası ister kapalı ister açık şekilde kullanma imkanının yanında terası dış etkenlerden gelebilecek toz ve kirden korur. 

Bu sistemde en çok tercih edilen sistemlerden biri otomatik açılan cam tavanlardır. Kış aylarında kapalı, yaz aylarında açık şekilde kullanılabilir. İş yeri ve işletmeler açısından oldukça avantajlı olmakla beraber hemen hemen her mevsime uyum sağlamaktadır. 

Otomatik teras kapatma hareketli tente özelliği sayesinde olumsuz hava koşullarında ya herhangi bir durum esnasında kolaylıkla açılıp kapanarak terasın korunmasına yardımcı olur. Bu özellik sayesinde yaşam alanlarını korunaklı hale getirmiş olunuyor. Otomatik kapatma sistemiyle teraslar daha emniyetli ve tedbirli bir yaşam alanı haline geliyor.  

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*