rayli tente sistemleri

Açık havada geniş yaşam alanları oluşturmak için seçeceğini raylı tente fiyatları ihtiyaçlarınıza göre farklılık gösterebilir. Otomatik sisteme sahip tenteler, yaz kış demeden pratik kullanım özellikleri ile öne çıkar. Birinci sınıf kalitedeki yerli veya ithal kumaş kullanılarak imal edilen bu tenteler dört mevsim boyunca kullanılabilir. Dayanıklı malzemeden üretildiği için raylı tente modelleri arasından seçim yaparken gönül rahatlığıyla ihtiyaçlarınıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Akordeon Raylı Tente Modelleri 

Karpuz tente modelleri alışıldık tentelerden farklı olarak bina girişlerinde açık hava koşullarına karşı korum sağlayan yaygın tente modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle giriş kat camlarına yaptırılarak bina genelinde de şık bir görünüm elde edilmesi sağlamaktadır. Genelde karpuz tente modelleri sabit sistemlerdir. Kurulumu yapıldıktan sonra açma veya kapama işlemleri yapılamamaktadır. 

Raylı Tente Fiyatları  

Pergola tenteler raylı sisteme sahip olduklarından açma kapama sistemi çok daha kolay ve pratik hale gelir. Kısa sürede açılan ve istenildiği zaman kısa sürede kapatılan tentelerle son derece konforlu bir yaşam alanı oluşturmak mümkündür. Günümüzde daha çok ticari işletmelerin tercih ettiği tentelere en uygun fiyatlarla ulaşmak için doğru adrestesiniz. Hemen firmamızdan raylı tente fiyatları seçerken ihtiyaçlarınıza en uygun model ve malzeme kalitesine göz atabilirsiniz. Dayanıklı kumaşa sahip tenteler dört mevsim boyunca masraf çıkarmadan pratik biçimde kullanılabilir.

Kumandalı Tente Fiyatları 

Raylı tentelerin fiyatları kullanılan kumaş kalitesine ve metrekare ölçüsüne göre farklılık gösterir. Kumandalı tente fiyatları arasından seçim yaparken kendi bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre çözüm bulabilirsiniz. İthal kumaştan yapılan raylı tentelerin metrekare fiyatı 400 TL + KDV şeklinde ortalama fiyattan satışa sunulmaktadır. Otomatik pergola tente fiyatı da 450 TL + KDV üzerinden hesaplanabilir. Tescilli kumaştan imal edilen bu tenteler uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanım özelliği sunar. Bütçenizi yormayan raylı tente fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*