tente satış ve montaj

Son dönemlerde artan taleple birlikte gölgelendirme ve ya koruyucu sistemlerin satışı ve fiyatı oldukça yükselmiş vaziyette. Bilinen tüm tenteler mekânın değişimini direkt olarak sağlayarak çevresini ve üstünü koruyucu özelliği sayesinde açılır kapanır hale dönüştürmektedir.
Tüm yaşam alanlarını ergonomik ve konforlu kullanma imkânı sağlayan tenteler farklı tasarım ve çeşitlerle yaşam alanlarını tasarlamaktadır. Günümüzde bu sistem sadece evlerde değil restaurant, dükkan önü, cafe, otel, iş yerleri gibi alanlarda da sık kullanılmaya başlandı. Bunun sebeplerinden biri tentelerin ister dar ister geniş alanlar olsun her ebata uygun şekilde tente imalatı bulunmaktadır. 

Tente Montajı Nasıl Gerçekleşiyor?

Tente montaj işlemi için öncelikle mekana uygulanacak tente modeli ve tente ölçüleri için ekibimiz önceden mekana keşfe gelmektedir. Mekan içerisinde ekibimiz detaylı gözlem yaparak montaj sırasında kullanılacak tüm parça ve ekipmanları montaj ustalarına bildirilmektedir. Ardından müşteri ile gün belirlenerek montaj tarihinde ekibimiz mekana ulaşmaktadır ve maximum işlemler 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Tente Satış Fiyatları

Dayanıklılık, yüksek kalite ve konfor gibi özellikler tente sisteminin özelliklerini belirlemektedir. Çeşitleri oldukça fazla olduğu gibi çeşitlere göre fiyatlar da uygulanmaktadır. Tente modelleri arasında yer alan Mafsallı tente modellerinde ithal kumaş seçilirse yaklaşık 1.350 Türk lirası olarak belirlenmektedir. Eğer yerli kumaş kullanılması istenirse 1.150 Türk lirası olarak belirlenmiştir. İsteğe göre PVC branda talebinde bulunulursa o zaman mafsallı tentelerde fiyat ortalama olarak 690 Türk Lirası olarak sunulmaktadır. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*