tente yedek parcalari

Zaman içinde eskiyen ve arızalanan tenteler için doğru yedek parçaların seçilmesi önemlidir. Özellikle tente yedek parçaları tercih edilerek yapılacak onarım işlemlerinde malzeme kalitesi ve uygulamadaki profesyonellik son derece önemlidir. Gölgelendirme sistemlerinde kullanılan alet ve parçalar ile komple tente sisteminin değiştirilmesine gerek kalmadan işlevsel parçalar ile değişim, montaj ve yenileme yapılabilmektedir. 

Günümüzde birçok farklı tente sistemi kullanılmaktadır. Bu tente sistemlerinin her bir kendi içinde farklı alt kategorilere ayrılmaktadır. Bu nedenle her tente sisteminde aynı yedek parçalar kullanılmaz. Yedek parça değişimine ihtiyaç duyulan tente sistemleri için en uygun ve kaliteli yedek parçaların tercih edilmesi gerekmektedir. 

Tente Bağlantı Aparatları 

Tentelerin uzun ömürlü olması ve en iyi verimlilikle kullanılması için olası arıza durumlarında yedek parça değişimlerinin yapılması gerekmektedir. Bağlantı apartlarının özellikle hareketli tente sistemlerinde işlevsel özellikleri son derece yüksektir. Bu kapsamda mafsallı tente parçaları başta olmak üzere hareketli tente bağlantı aparatlarının değişimi için uygun ürünlerin tercih edilmesi gerekecektir. 

Tente yedek parçaları arasında yer alan ve en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden bazıları kısaca şunlardır:

  • Açı ayar mekanizması,
  • Tente Kumandası
  • Tente redüktörü,
  • Tente Motorları
  • Tavan montaj aparatı,
  • Boru tapası,
  • Çift açılı üst koruma vb. 

Tente bağlantı aparatlarının ilk montajından itibaren zaman içinde farklı nedenlere bağlı olarak eskimesi mümkündür. Zamanla yıpranan parçaların değişimi için uygun yedek parçalar kullanılması gerekecektir. 

Tente Kolu Parçaları 

Tentelerin işlevsel özelliklerle kullanımı için kol parçaları ve hareket mekanizmasını sağlayan unsurlar son derece önemlidir. Kalın mafsallı tente kolundan kollu açı ayar mekanizmasına, redüktör kolundan diğer tente kolu parçalarına kadar birçok seçenek bu kapsamda yedek parça değişiminde tercih edilebilir. Günümüzde hayatın birçok alanında rastladığımız tente sistemlerinin kaliteli ve tente sistemine uygun yedek parçalar ile değişimlerinin yapılması son derece önemlidir. 

Tente sistemlerinin her biri kendi içinde verimlilik özellikleri sunar. Her birinin çalışma sistemi de farklı olduğu için tente yedek parçası seçimi yapılırken uygun ürünlerin tercih edilmesi gerekecektir. Tente yedek parçaları fiyatları ise yine bu değişkenlere ve tente sistemlerinde göre değişmektedir. Firmamıza ihtiyacınız olan tente parçasıyla ilgili ulaşırsanız fiyat teklifini ve stok miktarını öğrenebilirsiniz.

Telefon: 0212 909 8229