• TENTE SİSTEMLERİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Tente Fiyatları – M2 Fiyatları

Tente Fiyatları ne kadar?

Tente fiyatları piyasada kalite ve hizmet kalitesi farklıklarının bulunmasından dolayı değişkenlik göstermektedir. Zaman içerisinde de maliyetlerin yükselmesinden dolayı fiyatlarda bir takım değişmeler olabilmektedir. Fiyatlar firmaların yapmış olduğu kampanyalar çerçevesinde, hizmet kalitesinin ne derece olduğu ve işçilik gibi sebeplerden dolayı farklılık göstermektedir. 

Günümüzde belirtilen bu 3 unsurla ilgili zaman zaman güncellemeler olabilmektedir. İşçilik maliyetlerini artmasından veya kullanılan malzemelerin fiyatlarının yükselmesinden veya düşmesinden sebeple fiyatlar zaman içerisinde değişmektedir. Serbest piyasa içerisinde satışların sunulmasından dolayı aynı kalite de aynı işçilik seviyesindeki Tente fiyatları piyasada farklı fiyatlara sunulmaktadır.  Hizmet almak isteyen kişilerin bu hususları değerlendirerek ürünleri almaları kendi menfaatlerine göre daha uygun olacaktır. 

 Piyasa koşullarında müşterilere sunulmakta olan Tente fiyatları  değişkenlik gösterse de ortalama olarak fiyatlar aşağıda belirtilmiştir;

 • 3 M Mafsallı Tente 9 Bin 500 TL
 • 4 M Mafsallı Tente 10 bin 500 TL
 • 5 M Mafsallı Tente 12 bin 500 TL
 • 6 M Mafsallı Tente 13 bin 500 TL
 • 2 M Körüklü Tente 8500 TL
 • 2.5 M Körüklü Tente 9500 TL
 • 3 M Körüklü Tente 10500 TL
 • 3 M Kasetli Tente 24 bin TL
 • 4 M Kasetli Tente 26 Bin TL
 • 5 M Kasetli Tente 28 bin TL
 • 6 M Kasetli Tente 30 bin TL

Gibi fiyatlara piyasa koşullarında satışlar gerçekleşmektedir. Alacağınız ürünün kalitesi, ürünün montajının yapılacağı yerin durumuna ve gereken ekstra ekipmanlara göre fiyatları daha farklı bir şekilde de sizlere sunulabilir.

✅ En Uygun Tenteci0212 909 8229 (Trend Tente)
✅ En İyi Fiyat PolitikasıEn Uygun Tente Fiyatları
✅ MemnuniyetYüzlerce Mutlu Müşteri

DETAYLI BİLGİ VE TEKLİF İÇİN : 0212 909 8229 ARAYABİLİRSİNİZ.

Açılır Kapanır Tente Fiyatları

Açılır kapanır tente, ister otomatik olarak ister manuel olarak kullanım imkânı sunan kullanıcının mekânı ve bütçesine göre değişiklik gösteren ürün grubudur. Her iklim şartına uygun tente imal edilmektedir. Yazlık bölgeler için kumaş malzemeler kullanılırken kışı daha sert geçiren yerler için daha dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. 

Tente kurulumu yapılmadan önce mekânın uygunluğunu incelemek için tente keşfi yapılmaktadır. Her ortama uygun tente çeşitleri bulunmaktadır. Bulunduğu ortama uygun olması bu bağlamda önemlidir. Model çeşitliliğinden dolayı fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız aşağıda belirtilmiştir;

Her yere son derece şıklık katmakta olan pergola sistemleri düşünen müşterilerin 10 m2 altı olarak bilinmekte olan tasarımlara ödeyeceği fiyat ise; 36.000 TL’dir. 10 m2 ve 20 m2 aralığında sunulmakta olan pergola sistemleri için ise son güncellemelere göre ödeyecekleri fiyat; 38.000 TL civarında bulunmaktadır. Bu alanların çok üzerinde bir alana ihtiyacınız bulunuyorsa M2’si 1650 TL şeklinde hesaplanmaktadır.

Tente kullanımı kullanıcılara yüksek derecede kalite sunmaktadır. Bunun yanı sıra oldukça üst seviyede bir konfor sizi beklemektedir. Mekanizmanın dayanıklı olması ve uzun süreli bir şekilde kullanılıyor olmasından dolayı da ürünler daha yüksek seviyede tercih edilmektedir. İstediğiniz özelliklere göre fiyatlar değişmektedir. 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri satış ekibimiz tüm sorularınızı anında cevaplamaya hazır.. 😊
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?