Tente Fiyatları ne kadar?

Firmamız tente fiyatları hususunda hizmeti ve ürün kalitesini ön planda tuttuğu için projeye göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Zaman içerisinde de maliyetlerin yükselmesinden dolayı fiyatlarda bir takım değişmeler olabilmektedir. Fiyatlar her firmanın yapmış olduğu kampanyalar çerçevesinde hizmet kalitesinin ne derece olduğuyla ve işçilik gibi sebeplerden dolayı farklılık gösterebilir. 

Trend Tente, piyasa koşullarına uygun müşterilerine en iyi fiyatı sunmaktadır. Tente fiyatları değişkenlik gösterse de ortalama olarak fiyatlarımız aşağıda belirtilmiştir;

 • 3 M Mafsallı Tente 9 Bin 500 TL
 • 4 M Mafsallı Tente 10 bin 500 TL
 • 5 M Mafsallı Tente 12 bin 500 TL
 • 6 M Mafsallı Tente 13 bin 500 TL
 • 2 M Körüklü Tente 8500 TL
 • 2.5 M Körüklü Tente 9500 TL
 • 3 M Körüklü Tente 10500 TL
 • 3 M Kasetli Tente 24 bin TL
 • 4 M Kasetli Tente 26 Bin TL
 • 5 M Kasetli Tente 28 bin TL
 • 6 M Kasetli Tente 30 bin TL

Gibi fiyatlara piyasa koşullarında satışlar gerçekleşmektedir. Alacağınız ürünün kalitesi, ürünün montajının yapılacağı yerin durumuna ve gereken ekstra ekipmanlara göre fiyatları daha farklı bir şekilde de sizlere sunulabilir.

✅ En İyi Fiyat PolitikasıEn Uygun Tente Fiyatları
✅ MemnuniyetYüzlerce Mutlu Müşteri
acilir kapanir tente modelleri bilgileri 1024x768 - Tente Fiyatları - M2 Fiyatları

Açılır Kapanır Tente Fiyatları

Açılır kapanır tente, ister otomatik tente olarak ister manuel tente olarak kullanım imkânı sunan kullanıcının mekânı ve bütçesine göre değişiklik gösteren ürün grubudur. Her iklim şartına uygun tente imal edilmektedir. Yazlık bölgeler için kumaş malzemeler kullanılırken kışı daha sert geçiren yerler için daha dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. 

Tente kurulumu yapılmadan önce mekânın uygunluğunu incelemek için tente keşfi yapılmaktadır. Her ortama uygun tente çeşitleri bulunmaktadır. Bulunduğu ortama uygun olması bu bağlamda önemlidir. Model çeşitliliğinden dolayı fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız aşağıda belirtilmiştir;

Her yere son derece şıklık katmakta olan pergola sistemleri düşünen müşterilerin 10 m2 altı olarak bilinmekte olan tasarımlara ödeyeceği fiyat ise; 36.000 TL’dir. 10 m2 ve 20 m2 aralığında sunulmakta olan pergole sistemleri için ise son güncellemelere göre ödeyecekleri fiyat; 38.000 TL civarında bulunmaktadır. Bu alanların çok üzerinde bir alana ihtiyacınız bulunuyorsa M2’si 1650 TL şeklinde hesaplanmaktadır.

Tente Çeşitleri Nelerdir?

 • Mafsallı Tenteler 
 • Rolling Roof Pergola
 • Çift Taraflı Tente
 • Bioklimatik Pergola
 • Motorlu Tenteler
 • Otomatik Tente
 • Körüklü Tenteler 
 • Klasik Tenteler
 • Pergole Tente
 • Kasetli Tenteler 

Tente kullanımı kullanıcılara yüksek derecede kalite sunmaktadır. Bunun yanı sıra oldukça üst seviyede bir konfor sizi beklemektedir. Mekanizmanın dayanıklı olması ve uzun süreli bir şekilde kullanılıyor olmasından dolayı da ürünler daha yüksek seviyede tercih edilmektedir. İstediğiniz özelliklere göre fiyatlar değişmektedir. 

En Çok Satılan Tenteler


En çok satılan tente modelleri arasında özellikle gölgelik tentelerin ilk sırada yer aldığı görülmektedir. Bu modeller küçük alanlar için ideal ve hem hafif hem de fiyat olarak uygun olmasıyla sıklıkla tercih edilir. Ancak daha geniş alanlarda kullanımında farklı tente modellerine ihtiyaç duyulacaktır. 
Pergole tente modelleri başta olmak üzere günümüzde en çok tercih edilen ve en çok satılan tente modellerinden bazıları şunlardır: Körüklü Tente, Çift Taraflı Tente, Brandalı Tente, Pergola Tente 
Tenteler açık alanların daha kullanışlı hale getirilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Gündelik hayatta birçok noktada karşılaştığımız tente modellerinin her biri bu işlevsellik ile tasarlanır. Tente modelleri arasından en seçenekleri tercih etmek için kullanım alanına göre doğru seçeneği bulmanız gerekecektir. 
Güneş, rüzgar, kar ve yağmur gibi pek çok olumuz koşula karşı açık alanları veya kapı önlerini, teras ya da balkonları korumak için tercih edeceğiniz her bir tente modeli ayrı bir fiyat seçeneğine de sahiptir. En çok satılan tente modelleri farklı fiyatlara sahiptir. Ortalama olarak 11000 – 45.000 TL arasında fiyatlardan başlayarak 10 bin TL ve üzerine kadar çıkmaktadır. 

Pergole Tente Fiyat Hesaplama


Pergole tente fiyatlarının hesaplanmasında tentenin boyutu/ölçüleri, kullanılan malzeme, kumaş kalitesi, montaj ve kurulum hizmetleri ile tente sistemine göre bir fiyat hesaplanır. Bu kapsamda pergole tente fiyat hesaplama yapıldığında ortalama m2 fiyatı 2.500 TL ile 5.000 TL arasında bir ücret bulunmaktadır. Tercih edilecek pergole tente modelinin genel özellikleri ve firma politikalarına göre fiyatlar değişecektir. Birçok alanda pergole tentelere sık rastlamak da mümkündür. 

Tente Nedir, Ne İşe Yarar?


Tenteler genelde dayanıklı kumaşlardan üretilerek en iyi verimi sağlamak için farklı tasarımlarda geliştirilmektedir. Sadece olumsuz hava koşullarına karşı korunmak için değil, aynı zamanda dekoratif amaçlarla da kullanılabilmektedir. Günümüzde tente kullanımında birçok alternatif model ve seçenek görülmektedir. Tente modelleri arasında kullanım alanlarında göre alternatif seçenekler yer almaktadır. Tentelerin yaygın olarak kullanım alanlarına bakıldığında ise iş yerleri, balkon, evler, bahçeler, teraslar ve daha pek çok farklı mekan öne çıkmaktadır.

Tente Nerelerde Kullanılır?


Tentelerin kullanım alanları oldukça geniştir. Tentenin temel kullanım amacı açık alanlarda hava koşullarına karşı belirli bir bölgenin korunması ve dekorasyonun güçlendirilmesidir. Yaygın olarak tente kullanım alanları ise şöyledir:
1.Kafe ve restoranlar,
2
.Teras ve balkonlar,
3
.Bahçe,
4
.Yüzme havuzları,
5
.Otoparklar,
6
.Fuarlar

Tahmini okuma süresi 19 dakika