• 2011'den beri Pergola Tente ve Cam Sistemleri Üretiyoruz.
  • Whatsapp : 0212 909 8229

Açılır kapanır tente fiyatları

açılır kapanır tente fiyatları

Açılır kapanır tente fiyatları ile ilgili son zamanlarda oldukça fazla araştırma yapılmaktadır. Kullanımının kolay ve rahat olması ayrıca ciddi derecede bir şıklık oluşturmasından dolayı birçok kişi açılır tente ile ilgilenmektedir. 

Kullanımı son derece büyük bir rahatlık sunmakta olan açılır kapanır tente sistemi lazım olduğu zaman kademeli bir şekil de açılma ya da kapanma özelliği göstermektedir. Diğer bir şekilde izah etmek gerekirse kademe kademe olarak açılabilir. Talep etmeniz durumunda bütünüyle açılması mümkündür. İsterseniz yarım veya daha az bir şekilde de açılmasını sağlayabilirsiniz. Otomatik tenteler bazı durumlarda ışıklı sistemlerle de üretilmektedir.

Fiyat politikamız 2022 tarihinde güncellenmiştir teyit almak için lütfen iletişime geçiniz..

Kullanımından dolayı büyük bir kolaylık sağlamakta olan Açılır kapanır tente fiyatları ne kadar şeklinde birçok kişi internette veya farklı ortamlarda araştırma yapmaktadır. 

  • 2 M Mafsallı Tente olarak belirtilen ürün yaklaşık 8500 TL
  • 3 M Mafsallı Tente olarak belirtilen ürün yaklaşık 8500 TL
  • 4 M Mafsallı Tente olarak belirtilen ürün yaklaşık 11000 TL
  • 5 M Mafsallı Tente olarak belirtilen ürün yaklaşık 13 Bin TL
  • 6 M Mafsallı Tente olarak belirtilen ürün yaklaşık 16 bin TL
  • 2 M Körüklü Tente belirtilen ürün yaklaşık 8500 TL
  • 2.5 M Körüklü Tente belirtilen ürün yaklaşık 8500 TL
  • 3 M Körüklü Tente belirtilen ürün yaklaşık 8500 TL

Olarak piyasa da satışa sunulmaktadır. Fiyatlar zaman zaman çeşitli sebeplerden dolayı değişkenlik göstermektedir. Belirtilen ebatların çok üzerinde bir tercihinizin olması durumunda Açılır kapanır tente fiyatları değişkenlik gösterecektir. Böyle bir durumda metrekare fiyatı üzerinden bir fiyatlandırma yapılmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda sipariş verilebilmektedir. 

İstediğiniz tentenin özelliğine göre fiyatlar değişmektedir. Açılır kapanır tente fiyatları sunulan kalite ve hizmet kapsamı çerçevesinde değişkenlik göstermektedir. Firmalar zaman zaman bir takım indirimler uygulayabilmektedir. Çeşitli kampanyalardan da faydalanarak istediğiniz tenteye sahip olabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ile sizlerde zorlanmadan istediğiniz Açılır kapanır tente sahip olabilirsiniz. Hızlı bir şekilde istediğiniz yere monte ettirerek şık görünüme sahip olabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*