Pergola Fiyatları

Pergola Fiyatları, istenilen pergolanın çeşidine bağlıdır. Pergolalar birbirinden farklı görünümde, genellikle aynı amaçta ama farklı kullanım alanlarıyla misafirlerinizi veya sizleri, kötü hava koşullarından korurken aynı zamanda da ergonomik kullanımıyla mekanınıza şıklık katan özel ürünlerdir.

Pergola sistemleri açık alanlarda yağmur, kar, güneşin zararlı ışınlar gibi birçok faktörden koruyan üniteler olduğunu söyleyebiliriz. Pergolalar belirli mekanlarda tercih edildiğinden dolayı çok farklı ebatlarda ve sistemlerde üretilebilir. Tek bir pergola sistemi olmaması, özellikle alüminyum veya arzu edilen başka bir maden ile üretilebilirken, tente malzemesiyle üretilen bir pergola, istenilen renkte ve desenlerde, istenilen şekiller verilerek uygulanabilir olması sebebiyle dekoratif amaçla da kullanılmaktadır.

2009 yılından bu yana pergola sistemleri alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Tek çalışma alanımız pergola sistemleri olduğundan dolayı tüm iş gücümüzü kendi alanımızda sergilemekteyiz. Kişilerin isteklerine uygun pergola sistemleri üretebilmek adına siz değerli müşterilerimizi üretim aşamasının her döneminde bilgilendirmeyi bir görev edinmiş olmamız ile birlikte tüm pergola sistemlerini firmamız tarafından temin etmenizin mümkün olduğunu belirtmek isteriz.

Pergola üretimlerimizde şekil, desen ve boyut farklılıkları kişilerin isteklerine göre şekillenebilir olmasının yanında birbirinden farklı sistemlerde pergola üretimi sağlıyoruz. Pergola sistemlerimiz tüm kullanım alanlarına uygun sistemler olup başlıca Pergola Fiyatları sistemlerimiz şunlardır;

  • Sabit Dekoratif Tente
  • Körüklü Tente
  • Çift Açılır Tente 
  • Motorlu Tente
  • Otomatik Tente
  • Açılır Kapanır Tavan Tente
  • Pergola Tente
  • Çift Kanatlı, Tek Açılır Tente

gibi ve daha birçok pergola sistemi arzu edildiğinde, yeni sistemleri de oluşturabileceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Bunlarla birlikte sabit ve motor kullanılmadan üretilmesini istediğiniz pergola sistemleri dışında tüm otomatik tente sistemlerimiz uzaktan kumanda kullanılarak çok kolay bir şekilde kullanabileceğiniz yapılarda olduğunu da belirtmek isteriz.

Pergola Fiyatları Ne Kadar?

Pergola Fiyatları belirli boyutlara kadar sabit fiyat olarak değerlendirilmektedir. Pergola uygulanacak bölgenin metrekaresi ile doğru orantılı olacağının da altını çizmek isteriz. Bugün 10 m2’ye kadar olan bir pergola sistemi için 14000 TL iken 25 m2’ye kadar olan Pergola Fiyatları 24000 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. 25 m2 üzerinde bir pergola sistemi kurmak için ise her 1 m2 için 1450 TL ücret olarak hesaplanmaktadır. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*