sabit tente fiyatlari

Ev, otel, işyeri, restoran ve kafe gibi yerlerde kullanacağınız sabit tente fiyatları ürünün malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir. Yakıcı güneş ışınlarından korunmak için tasarlanan sabit tenteler, yerli veya ithal kumaştan üretilebilir. Kumaşın kalitesi ne kadar iyi olursa sabit tentelerin dört mevsim boyunca kullanımı o kadar kolaylaşır. Dayanıklı olması sayesinde masraf çıkarmadan uzun yıllar boyunca gölgelik alanlar yaratabilir. Sabit tente modelleri arasında otomatik veya elle açılır sistemler de vardır.

Elle Açılır Tente Modelleri 

Açık alanlarda daha konforlu ve rahat bir yaşam alanı oluşturabilmek için gölgelik amaçlı kullanılan tentelere ihtiyaç vardır. Yaz mevsiminde yakıcı güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan tenteler, kış mevsiminde ise yağışlara karşı koruyucudur. Yağmur, dolu ve kar yağışına karşı dayanıklı olan bu tentelerde farklı tasarımlar vardır. Örneğin elle açılır tente modelleri pratik ve uygun maliyetli olduğu için tercih edilir. Ancak kas gücüne ihtiyaç duymak istemeyenler ise otomatik sistemli ve kumandalı tente modelleri arasından seçim yapabilir. Her tentenin malzeme kalitesi ve metrekare cinsinden büyüklüğü farklı olduğu için fiyatları da farklıdır.

Sabit Tente Fiyatları   

Körüklü sisteme sahip tenteler uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek kalitede üretilir. Dört mevsim koşullarına dayanıklı olan bu tenteler konutlarda ve iş yerlerinde kullanılabilir. Metrekare cinsinden büyüklüğüne bakılarak körüklü tente fiyatları hakkında net bilgi vermek mümkündür. Sabit tenteler ortalama 4 bin TL civarındaki fiyatlarıyla ev ve iş yerlerinde kurulabilir. Bu şekilde yakıcı güneş ışınlarına ve tüm yağışlara karşı korunaklı bir yaşam alanı elde etmek mümkündür.

Gölgelik Tente Fiyatları  

Bütçenize en uygun koşullarda tentelerle korunaklı ve konforlu yaşam alanları kurmak için ideal seçimi yapmanız gerekir. Sabit tentelerin maliyetlerine bakıldığında ithal veya yerli kumaş seçimine göre farklılık görülebilir. Yerli kumaşa sahip gölgelik tente modellerinde ortalama genişlikteki bir alan için 2000-4000 TL arasında maliyetler ortaya çıkabilir. Ancak otomatik açılır kapanır sistem tente modellerinde bu maliyetler daha yüksektir. Bütçenize göre sabit tente fiyatları hakkında güncel bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*