Otomatik Motorlu Tente

Günümüzde motorlu tenteler birçok farklı alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Motorlu tente sistemleri yazın sıcaklardan ve güneşten, kışın ise soğuktan ve yağışlardan korunmanızı sağlayacak en önemli tente sistemleri arasında yer almaktadır. Tek bir kumanda yardımı ile motor sistemiyle açılır kapanır tenteleri tercih ederek rahat bir kullanım avantajı da elde etmeniz mümkündür. Otomatik tente olarak da anılan bu sistemler sayesinde el gücü ile fiziksel olarak tente açma ve kapatma işlemleri yapmak zorunda kalmadan otomatik olarak açma kapama işlemlerini kontrol edebilirsiniz. 

Motorlu Tente Kullanım Alanları Nerelerdir? 

Tentelerin günümüzde en çok kullanıldığı alanlar arasında açık mekanlara sahip kafe ve restoranlar yer almaktadır. Ancak sadece bu alanlar ile sınırlı değildir. Motorlu tenteler kapsamında farklı modeller bulunmaktadır. Bu modeller hayatın her alanında kullanılabilir. 

  • Evler
  • Bahçeler
  • Balkon ve Teraslar
  • Oteller
  • Kafe ve Restoranlar vb. 

Tüm dış mekanlarda kullanımı mümkündür. 2 el tente fiyatları her ne kadar uygun olsa da yıpranma payı nedeniyle ilk defa bu sistemleri kullanacak kişilerin sıfır sistemler tercih etmeleri önerilmektedir. 

Pergole Tente Modelleri Nelerdir? 

Latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden adını alan pergole tenteler, açık alanların yatay, büklümlü ve çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturulmasını sağlayan sistemleri kapsamaktadır. Otomatik motorlu raylı sistemler ile kullanıldıkları alanlarda kısa sürede açma ve kapa işlemlerinin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Pergole tente modelleri arasından doğru tercihi yapmak için kullanım alanına göre uygun seçeneklerin değerlendirilmesi gerekmektedir.  

Motorlu Tente Fiyatları Ne Kadar? 

Motorlu tente sistemlerini kullanmak isteyenler için birçok farklı seçenek sunulur. Eğim ayarı, sensör ve saçak opsiyonu, ışık seçenekleri gibi temel unsurlar bu fiyatları belirlemektedir. Motorlu tente fiyatları ortalama 8.500 TL ve üzerinde bir seviyede seyretmektedir. Bu fiyattan daha düşük veya daha yüksek oranlar da hesaplanabilir. Genel hatlarıyla motorlu tente kullanmak isteyenlerin tercih edecekleri tentelerin temel özelliklerine göre farklı ücretler ödemeleri mümkündür. Motorlu tenteler günümüzde hayatın birçok alanında, dış mekanlarda tercih edilen ve otomatik olarak kontrol edilebilir olmasıyla fayda sağlayan verimli bir sistemdir. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*