otomatik tente sistemi

Hayatın her alanında kullanımına yaygın olarak rastlanan tente modelleri arasında otomatik tenteler ilk sırada yer almaktadır. Otomatik tente sistemleri, açık alanlarda konfor sağlayan ve tek bir tuşla kolayca uzaktan kontrol edilebilen gölgelik sistemleri olarak da tanımlanabilir. Kolayca açılır kapanır tente özelliklere sahip olması sayesinde manuel olarak uğraşmadan kontrol edilebilmektedir. Özellikle açık alanlara sahip işletmelerde müşterilerin yağmur, kar veya güneş gibi etkenlere karşı anında korunmasını sağlamaktadır. 

Otomatik Tente Modelleri Nelerdir? 

Günümüzde birçok farklı özelliğe sahip tente modelleri üretilmektedir. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu tenteler, yağışlardan ve güneşten koruması açısından önemli bir yapıdadır. Otomatik tente çeşitleri arasında yer alan unsurların temel özellikleri uzaktan kumanda ile açılır kapanır özelliklere sahip olmasıdır. Müşteri taleplerine göre bu sistemlerin ışıklı veya farklı bir takım ek özelliklere sahip olarak üretilmesi de mümkündür. 

Otomatik Tente Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Tente yaptırmaya karar veren kişilerin birçok farklı unsura dikkat etmeleri gerekmektedir. Özellikle tercih edilecek otomatik tentelerin sahip oldukları motor sistemlerinin ve kumaş kalitesinin yüksek olması uzun vadede etkili bir kullanıma olanak sağlayacaktır. Açılır kapanır tente modellerinden birini tercih etmeden önce şu unsurlara dikkat edilmesi gerekecektir:

  • Tentede kullanılan kumaş kalitesi,
  • Otomatik olmasını sağlayan sistemin kalitesi,
  • Uzaktan kumanda edilebilir olması,
  • Uygun fiyat avantajlarına sahip olması vb. 

Otomatik raylı tenteler ile pegola tente sistemleri yaygın olarak tercih edilmektedir. Bilhassa açık alanlara sahip kafe ve restoranlarda sık rastlanan bu tentelerin kurulumlarının da basit oluşu ve sağladıkları işlevsel faydalar sayesinde avantajları oldukça fazladır. 

Otomatik Tente Ne Kadar? 

Motorlu otomatik açılır kapanır pergola tente modelleri farklı fiyat avantajlarına göre ücretlendirilmektedir. Metrekare birim fiyatı olarak ortalama 460 TL gibi bir ücret çıkarılmaktadır. Otomatik açılır kapanır tente fiyatları boyutlarına ve modele göre farklılık gösterebilir. Dış mekanların çok daha kullanışlı hale getirilmesinin sağlanması için otomatik tentelerin tercih edilmesi mümkündür. Açılır kapanır tente fiyatları tercih edilecek sisteme göre belirlenebilir. En uygun fiyat avantajları ile otomatik tenteleri tercih edebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*