• 2011'den beri Pergola Tente ve Cam Sistemleri Üretiyoruz.
  • Whatsapp : 0212 909 8229

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli Tente Fiyatları

Ön profilinde gizli bir kaset sistemi taşıyan ve pratik kullanım avantajları sağlayan bir tente sistemi olarak kasetli tente fiyatları birçok yönden farklılık göstermektedir. Kumaşı sahip olduğu kaset sisteminin içine açılıp kapanabilen tente için tercih edilecek tente kumaşlarına ve sistem özelliklerine göre farklı fiyatlar belirlenmektedir. 

Kasetli tentelerde fiyatlar belirlenirken birçok farklı unsur dikkate alınacaktır. Metrekare fiyatları 349 – 450 TL gibi farklı oranlarda değişen tente fiyatları, tercih edilecek sistem kapsamında değişecektir. Bu oranlardan daha az veya çok ücretler hesaplanabilir. 

Kasetli Tente Nedir?

Kasetli tente, kapandığı zaman kumaş ve mekanizmasının tamamen kaset adı verilen bölümde gizli kaldığı tente modellerinden biridir. Uzaktan kumanda yardımı ile kolayca açma kapama işlemlerinin de yapılabilir olması bu tentenelerin kullanım alanlarının genişlemesini sağlamıştır. Dış mekanlarda tente kullanımına ihtiyaç duyulmadığı anlarda dekorasyonu bozmayacak şekilde saklanan tente kumaşı sayesinde oldukça avantajlıdır. Kasetli tente imalatı gerçekleştiren birçok firma tarafından kolayca kurulumu da yapılabilmektedir. 

Kasetli tentenin en iyi fiyat performans tente modelleri arasında yer alması da bu alanda yapılacak işlemlerin geniş bir alana yayılmasını sağlamaktadır. Kasetli tente fiyatları birçok farklı değişkene göre belirlenebilir. 

Kasetli Tente Özellikleri Nelerdir?

Kasetli tente üretimi sırasında tercih edilen birçok detay bu tente modellerinin temel özelliklerinin de benzersiz olmasını sağlamıştır. Karavan kasetli tente modellerine de çok sık rastlanmaktadır. Bu farklı yapıdaki tentelerin sahip olduğu genel özellikler ise kısaca şunlardır:

  • Kumaşı ve mekanizmayı koruyan bir kaset sistemine sahiptir. 
  • Şık tasarıma sahiptir. 
  • Kompakttır.
  • Rüzgar, güneş ve yağışlara karşı dayanıklıdır.
  • Estetik görümüm sağlar.
  • Pratik kurulum ve kullanım detaylarına sahiptir.  

Kasetli Tente Kullanım Alanları Nelerdir? 

Kasetli tentelerin dış mekanların tümünde kullanılması mümkündür. Katlanarak kaset içine yerleşmesi sayesinde oldukça pratik olan bu tenteler bahçe, teras ve balkon gibi alanlarda da rahatlıkla tercih edilmektedir. Kasetli tente malzemeleri kaliteli yapıda olmasıyla da son derece uzun ömürlüdür. 

Günümüzde diğer tüm tente fiyatlarında olduğu gibi kasetli tente fiyatları da belirlenirken farklı değişkenler göz önünde bulundurularak en iyi fiyat avantajları ortaya çıkmaktadır. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*