koruklu tente fiyatlari

Körüklü tente tasarımları özellikle son dönemde mekanlarına nostaljik ve şık bir görünüm kazandırmak isteyen kişiler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Genelde balkon, mağaza ve pastane gibi mekanların kapı girişlerinde veya vitrin bölümünün korunması için tercih edilmektedir. Körüklü tente fiyatları tercih edilen renk ve tente özelliklerine göre değişecektir. 

Fransız tentesi olarak da anılan bu körüklü tenteler, ilgi çekici yapısı ve dış etkenlere karşı koruyucu özellikleri sayesinde dikkat çeker. Renkli ve körük tasarımı ile kullanışlı da olan körüklü tente fiyatları 350 TL – 600 TL arasında ortalama bir metre fiyatına sahiptir. Bu oranlar birçok değişkene göre farklılık gösterecektir. 

Körüklü Tente Nedir? 

Körüklü tente en çok tercih edilen ve kullanışlılığı dışında tasarımıyla da dikkat çeken tente modelleri arasında yer almaktadır. Gölgelik olarak özellikle geniş vitrinlere sahip işletmelerin güneş ışınlarından korunmak adına bu tentelerden yararlanması mümkündür. Kafe ve restoran gibi alanlarda da yine dekorasyon amaçlı veya işlevsel özellikleri ile de tercih edilebilir. Körüklü tente fiyatları tercih edilecek tente türüne göre farklılık gösterebilir. 

Körüklü Tente Nerelere Uygulanır? 

Körüklü tenteler hem göze hitap etmesi hem de kullanışlı oluşu sayesinde günümüzde hayatın her alanında kullanımına rastlanmaktadır. Dekorasyona ilişkin sağladığı faydaları da kullanım alanlarının genişlemesinde en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Körüklü balkon tentesi kullanımı da yine evler için öne çıkmaktadır. Körüklü tente kullanım alanları ise kısaca şu şekildedir:

  • Pastaneler
  • Otel Girişleri 
  • Kafe ve Restoranlar 
  • Büfeler vb. 

Körüklü Tente Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir? 

İthal akrilik tipte kumaşlar kullanılarak yaygın olarak üretilen körüklü tenteler, dış mekanlarda en iyi verimi sağlamaktadır. Başlıca özellikleri ise kısaca şöyledir:

  • Kolayca montajı yapılabilir,
  • Oldukça geniş bir alanı kaplayarak etkisini artırır,
  • Kir tutmaz, renkli ve dekoratif şık bir görünüme sahiptir. 

Kullanıldığı alanlarda birçok fayda sağlaması sayesinde yaygın şekilde işletmeler tarafından da kullanılmaktadır. Körüklü tente fiyatları sahip olunan bu özelliklere göre belirlenmektedir. Tente sistemlerinin günümüzde sahip olduğu gelişmiş özellikleri birçok yönden avantaj sağlayarak dış etmenlere karşı korumaktadır. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*