Kasetli tente modellerimiz kullanıldığı alanda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan özel bir mekanizma sağlayacaktır. Proje başvurunuzu yaparak hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Kasetli tente modellerimizi seçerken uzman ekibimizden yararlanabilir, taleplerinize özel ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Yeni bir alan oluşturacaklar için dekoratif ve kullanışlı ürünlerimiz için başvuru taleplerinizi bekliyoruz. 

Kasetli Tente Nedir?

Açılır kapanır sistem olması nedeniyle kasetli tente ismini alan ürünler, içeri doğru saklanırken özel bir mekanizma kullanılır.  İskelete eklenen tente modelleri ışıklandırma sistemi eklendiğinde bahçe önleri, mağazaların giriş kısımlarında korunaklı bir alan oluşturacaktır.

  • Balkonlar
  • Cadde mağazaları
  • Müstakil evler
  • Kış bahçeleri
  • Kurumsal yerler
  • Kamu binası önleri 
  • Fuar alanları yaygın kullanım alanları arasındadır.

Kasetli tentelerin kaç tane olacağı ne kadar alan için kullanım gerektiğine göre değişecektir. Konuyla ilgili firmamızdan keşif talep edebilirsiniz. Örneğin yatay uzunluğu çok olan bir mağaza önünde 4 tane tente uygulaması yapılabilir. Bu mağazanın önündeki kasetli tente görüntüsünün nasıl olacağı marka renkleriyle beraber değerlendirilebilir.

 Firmamızda balkon tentesi arayışınız için başvurularınızı yapabilirsiniz. Balkonlarda tente modelleri seçiminizde en doğru sonuçları almanız için çalışıyoruz.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente fiyatları taleplerinize göre değişmekle beraber 19.000 TL ile başlayan fiyatlara sahiptir.  Kullanılan malzemelerin yerli olup olmaması etkili olabilmektedir. Metre kare bazında net sonuçlar almak için firmamıza başvuru yapmanız önerilir.

 Kasetli tentelerin eğim ayarı, ışıklandırma durumu, sensör seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Verilen hizmetlerimizde tente modellerinden en iyi sonucu alacağınız bir projeyi garantiliyoruz. 

Kasetli Tente Seçimi Avantajları

Bir işletmenin ön kısmında planlanan tente modelleri için öncelikle genel görüntüye uygun renkleri seçmek gerekir. Gri bir mağaza dış görüntüsü varsa, petrol yeşili tenteler çok güzel görüntüler verebilir. Gri ve canlı renklerden oluşan tenteleriniz marka değerinize önemli katkılar sağlayacaktır.

Gölgelik tente renklerini seçerken dekorasyon açısından genel beklentileri düşünmelisiniz. Gözü yormayan tente modelleri özel alanlarda ve kamuya açık yerlerde farkları olacaktır. 

Uygulanacak alan beyaz renklerdeyse tente seçimi konusunda tamamen özgürsünüz. Beyaz zemin üzerine birçok tente kombini yapabilirsiniz. Dilerseniz aynı renkte bir tenteyi de kullanarak daha ferah bir giriş alanı sağlayabilirsiniz. Renklerin enerjisini kullanmak size iyi geri dönüşler sağlayacaktır.

Kasetli tente kullanımında alanı tam olarak kapatmak istediğinizde ayrıca bunu hazırlıyoruz. Kendi içinde değişen kasetli tente modelleri yarım kasetli veya tam kasetli olarak kullanılabilir. Yarım kasetli olanlar daha ekonomik ve sadece yukarıdan kapatılan şekilde hazırlanmaktadır. Tam kasetli tente modellerini istiyorsanız alanı dikey olarak da kapatma olanağınız bulunacaktır.

DETAYLI BİLGİ VE TEKLİF İÇİN : 0212 909 8229 ARAYABİLİRSİNİZ.

Yarım kasetli tente modelleri en yaygın kullanılan ürünlerimiz arasındadır. Hemen her alana uyarlanabilen ürünümüz özel olarak tente eklemelerine sahiptir. Yüksek kalitede tente sayesinde dış mekan şartlarına dayanıklı bir ürünü almış olursunuz. Geniş teraslarınızda da kullanabileceğiniz kasetli tente ürünlerimizin keyfini çıkarabilirsiniz.