katlanır tente

Birinci sınıf kalitedeki materyalden üretilen katlanır tente, adından da anlaşılacağı üzere katlama mekanizmasına sahip tente çeşitlerinden biridir. Katlanabilir sistemi sayesinde ihtiyaç anında açılıp geniş bir kullanım alanı sunarken, ihtiyaç olmadığı zaman kapatılabilir. Bu sayede dış mekanlarda havadar ve ferah bir yaşam alanı oluşturmada katlanır tentelerin sunmuş olduğu avantajlar bir hayli fazladır. En kaliteli malzemeden üretilen tenteler katlanır sistemleri ile farklı mekanlarda kullanım imkanına sahiptir.

Katlanır Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Müşteri talebine göre uzaktan kumandalı veya elektrikli olarak tasarlanan katlanır tentelerin eski modelleri mafsallı sisteme sahiptir. Çok kısa sürede açılan ve geniş bir kullanım alanına sahip olan katlanır tente günümüzde daha çok ticari işletmelerde tercih edilmektedir. Katlanır tente kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

 • Açık alandaki çay bahçeleri ve kafeteryalar
 • Devlet kurumlarının bahçeleri 
 • Esnaf dükkanlarının önü
 • Restoran ve yemekhaneler
 • Ev ve işyeri balkonları 
 • Teras ve otoparklar

Görüldüğü üzere çok farklı mekanlarda kullanılan katlanır tente, yaz kış demeden pek çok avantaja sahiptir. Birinci sınıf kalitedeki materyalden üretilen mafsallı tente uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilecek özellikler taşımaktadır.

Katlanır Tente Avantajları Nelerdir?

Katlanır tentelerin mafsallı sisteme sahip olan modelleri dikkat çekse de yeni teknolojiye sahip uzaktan kumandalı modeller de ilgi görmektedir. Özellikle kafe ve restoran gibi ticari işletmelerde müşterilere rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunmak için katlanır tenteler tercih edilir. Su sızdırmayan ve masrafsız kullanım imkanına sahip olan katlanır tente avantajları şunlardır:

 • Otomatik katlanır tente modelleri sayesinde uzaktan kumandayla kas gücü olmadan aç – kapa yapılabilir.
 • İç mekanda ferah ve konforlu yaşam alanı oluşturur. 
 • Yağmur ve kar yağışına karşı etkili olup su sızdırmaz. 
 • Özellikle yaz mevsiminde yakıcı güneş ışınlarına karşı koruma imkanı sağlar. 
 • Kafe ve restoranlarda müşterilerin talebi doğrultusunda sigara içilebilir bölümler oluşturulmasına yardımcı olur. 
 • Balkon ve teraslarda belirli zamanlarda açılıp kullanıldığı için ferah bir ortam sunar.

Kaliteli malzemeden üretilen balkon tente fiyatları, ürünün imalatında kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Birinci sınıf malzemeden imal edilen tenteler, katlanır sistemde herhangi bir sorun yaşamadığı için uzun yıllar boyunca masrafsız olarak kullanılabilir. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan katlanır tentelerde farklı model ve sistemler mevcuttur.

En Kaliteli Katlanır Tente Modelleri 

Katlanır tente formunda kullanıldığında özellikle doğa içinde fuar veya festival gibi etkinliklerde ideal yaşam alanı sunar. Kaliteli malzemeden üretilen katlanır tenteler, tüm zorlu doğa koşullarına karşı dayanıklı yapıdadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca dört mevsim kullanılırken bir yandan da maliyet konusunda bütçenize uygun kullanım avantajları sunmaktadır. Kaliteli ve motorlu sisteme sahip katlanır tente modelleri sayesinde kafe, restoran, ev ve işyerlerinde yaşam alanını özelleştirmek mümkündür. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*