mafsallı tente fiyatları

Mafsallı tente fiyatları son zamanlarda en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Piyasa koşullarında fiyatlara bazı şartlar sebebiyle değişkenlikler olabilmektedir. Mafsallı tente modelleri birbirinden farklılıklar da göstermektedir. İstediğiniz üründe kullanılmakta olan kumaşa göre de fiyat farklılıkları olmaktadır.  İthal kumaş kullanılması durumunda; Mtül 1500 TL olarak müşterilere sunulmaktadır. Mafsallı tente modelleri içerisinde yerli kumaş kullanılmakta ise 1250 TL olarak bir fiyat müşterilere sunulmaktadır. PVC branda olarak seçimin yapılması durumunda ise fiyat, 525 TL (Mtül) olarak karşımıza çıkmaktadır.

İstediğiniz özelliklere ve kullanılmakta olan malzemenin kalitesine göre metre fiyatları değişmektedir. Bu sebeple tam olarak hangi tip ve model bir ürün istediğinizin tam olarak belirlenmesi gerekmektedir. Böylece piyasa da daha net bir şekilde araştırma yapılabilir. 

Mafsallı tente Ne Kadar Açılır?

Tente seçimi yaparken müşteriler ne kadar bir açılma olduğunu da merak etmektedir. Mafsallı tente fiyatları dışında bu soruda araştırılmaktadır. Mafsallı tente kullanımı neticesinde açılma 350 cm kadar olmaktadır. Bu miktar en yüksek seviyedeki miktar olarak belirtilebilir. Bu miktarın daha üzerinde açılma sergileyen bir Mafsallı tente bulunmamaktadır. Burada belirtilmekte olan ebatlar minumum 4 metre kadar bir boy için belirtilmektedir. Altında ki veya üzerinde ki boylar için bu durum değişmektedir. Düz bir mantıkla yaklaşmak gerekirse açılma boyu tentenin boyu ile doğru orantılıdır şeklinde bir yorum yapmak doğru olacaktır. 

Mafsallı Tente Kullanımı

Kullanım kolaylığı ve birçok alana uyum sağlamasından dolayı Mafsallı tente tercihi son zamanlarda daha fazla olmaktadır. Bu sebeple piyasa da Mafsallı tente fiyatları ile ilgili oldukça fazla araştırma yapılmaktadır. Aynı kalitede bulunan aynı özellikleri barındıran Mafsallı tente fiyatları firmaların sunmuş olduğu kampanyalar sebebiyle farklılık göstermektedir. Bu sebeple istediğiniz ürünün özelliklerini belirledikten sonra aynı kalite de sunulmakta olan ürünlerin fiyatların araştırılması yapılmalıdır. Firmalar zaman zaman ödeme koşularında veya farklı hususlarda müşterilere kolaylık sağlayacak bazı hususları ortaya koyabilmektedir. Bu imkanlardan vatandaşlar kendilerine uygun olması durumunda faydalanabilirler. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*