• 2011'den beri Pergola Tente ve Cam Sistemleri Üretiyoruz.
  • Whatsapp : 0212 909 8229

Körüklü Balkon Tentesi Fiyatları

Balkon Tentesi Fiyatları

Binaların balkonlarını daha verimli şekilde dört mevsim kullanmak isteyenler için tente uygulamaları son derece avantajlıdır. Körüklü balkon tentesi fiyatları doğrudan tercih edilecek tente kumaşının kalitesi ve tente sisteminin genel özelliklerine göre belirleneceği için buna uygun şekilde fiyat hesaplamalarının yapılması gerekmektedir. 

Ortalama olarak 2 metre körüklü tente 7250 TL fiyatlara sahiptir. Tasarımına, ölçülerine ve kumaş türüne göre balkon tentesi fiyatlarının farklılık göstermesi mümkündür. Bu nedenle kesin fiyat uygulama alanına göre belirlenecektir.  

Körüklü Tente Ne Demek? 

Körüklü tente kapladığı geniş alan ve şık tasarımı sayesinde günümüzde yaygın olarak dükkan önlerinde tercih edilmektedir. Körük sistemi sayesinde yandan gelen güneşi ve rüzgarı da engelleyerek çok daha avantajlı bir kullanıma sahiptir. Farklı kademelerde de ayarlanabilir oluşu sadece iş yerleri için değil balkonlar için de körüklü tente sistemlerinin kullanılmasını sağlamaktadır. Körüklü tente fiyatları tercih edilecek sistem özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Evlerinin balkonlarında ayarlanabilir körüklü tente yaptırmak isteyenler için avantajlı seçenekler sunulmaktadır.  

Açılır Kapanır Balkon Tentesi Özellikleri 

Açılır kapanır tentelerin otomatik veya elle kullanılan modelleri mevcuttur. Dilerseniz mafsallı isterseniz motorlu kaset tipi ister körüklü modeller tercih edilebilir. Körüklü balkon tentesi farklı kademelerde kolay ayarlanabilir olması sayesinde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Hareketli bir aksama sahip olan körüklü tenteler, ipli ya da motorlu sisteme sahiptir. Görsel açıdan da oldukça etkili bir yapıdadır. 

Kendin Yap Balkon Tentesi Nasıl Yapılır? 

Balkonları için profesyonellerle çalışmak yerine kendi çabaları ile tente yapmak isteyenler birçok yönden sorun yaşayabilir. Tentelerde olduğu gibi branda kullanılarak yapılacak sistemler çok daha pahalıya mal olabilir. Bu nedenle kendin yap balkon tentesi yerine çok daha fazla avantaj sağlayacak profesyonel körüklü tenteleri tercih edebilirsiniz. 

Balkonlarını daha işlevsel hale getirmek ve olumsuz dış etkenlere karşı koruma sağlayarak her zaman balkonlarını rahatça kullanmak isteyenler için körüklü balkon tentesi fiyatları da en uygun avantalara sahiptir. Uygun fiyat fırsatlarından yararlanarak balkon tentesi ile balkonlarınızın keyfini sürebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*