Cift Taraflı Tente Fiyatı

Çift tarafları kullanılan ve son derece işlevsel olan tente modelleri, iki taraflı sağladığı koruma ile yaygın olarak tercih edilmektedir. Çift taraflı tente fiyatları sayesinde bu tente modellerinin birçok alanda kullanıldığı görülmektedir. Ürün kalitesine, ölçülerine ve modellerine göre çift taraflı tentelerin fiyatları da farklılık göstermektedir. Piyasa birçok farklı çeşitte kullanımına rastlana çift taraflı tenteler, sahip olduğu teknik özelliklerine göre de belirlenmektedir. 

Tüm yaşam alanlarında kullanımıyla fonksiyonel özellikler sunan çift taraflı pergola sistemlerinde 10 m2 altı tasarımlar için fiyatlar ortalama olarak 18 bin lira seviyelerinde seyretmektedir. Mafsallı tentelerde ise ölçüler ve değer değişkenler dikkate alınarak 1.250 TL gibi ortalama çok daha düşük fiyatlar belirlenmiştir. Branda özellikleri, kullanım alanı, ölçüleri ve ürün özeliklerine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.  

En İyi Çift Taraflı Tente Modelleri

Çift taraflı tente modelleri birçok farklı çeşitte üretilmektedir. T biçiminde yapısı ile kullanıldığı birçok alanda çift taraflı fonksiyonel bir kullanım sağlamaktadır. Elle açılır tente fiyatları başta olmak üzere, çift taraflı sisteme sahip otomatik ya da manuel tente modellerinde farklı fiyat hesaplamaları yapılacaktır. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde tente modellerinde de birçok yenilik sunulmaya başlamıştır. 

Pergola, mafsallı, körüklü gibi farklı tip tente modelleri arasından öne çıkmayı başaran çift taraflı tenteler, sahip oldukları pratik özellikler ile kendine geniş bir kullanım alanı elde etmiştir. Çift taraflı tentelerin sunduğu tüm avantajlar bu tente modellerine ilginin de artmasını sağlamaktadır.  

Çift Taraflı Tente Özellikleri ve Avantajları Nelerdir? 

Çift taraflı tente kullanımıyla atıl durumda bulunan dış mekanların işlevsel hale getirilmesi sağlanmaktadır. Çift taraflı tentelerin günümüzde kullanım alanlarının genişlemesinde de bu özellikleri ve avantajları önemli bir etkendir. Çift taraflı tente avantajlarından bazıları kısaca şöyledir:

  • Kullanıldığın alanlarda iki yönlü olarak kullanılır. 
  • Manuel ayarlama ile tek taraflı veya istendiğinde çift taraflı kullanılabilir. 
  • Düşük maliyetli ve oldukça pratik bir kuruluma sahiptir. 

Çift taraflı tente çeşitleri diğer pek çok standart tente modelinden bu çift yönlü özelliği ile ayrılmaktadır. Ürünün sahip olduğu özellikleri aynı zamanda avantajlarını da ortaya çıkarmaktadır. Günümüzde birçok alanda kullanılır.  

Çift Taraflı Tente Kullanım Alanları

Manuel, motorlu sistem veya elektrik motorlu olarak farklı modelleriyle kullanılabilen çift taraflı tenteler, hayatın her alanında kullanılabilir. Çift taraflı tenteler özellikle açık alanlara sahip işletmeler tarafından yaygın olarak tercih edilir. Bu sayede müşterilerinin bu açık alanlarda güneşli veya yağışlı havalarda rahatlıkla vakit geçirmeleri sağlanır. 

Çift taraflı tentelerin kullanım alanlarından bazıları kısaca şunlaradır:

  • Kafe ve restoranlar,
  • Çay bahçeleri,
  • Açık alanlara sahip işletmeler,
  • Teras ve bahçeler vb. 

Her iki tarafa açılabilen tente modellerinin fiyatları da oldukça caziptir. Avantajlı çift taraflı tente fiyatları ile birçok alanda bu tentelerin avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*