Pergola m2 Fiyatları

Kullanıldığı her alanda dekorasyonu güçlendiren ve kullanım avantajları ile dış etmenlere karşı da koruyan pergole tenteler, uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Pergole m2 fiyatı birçok farklı değişkene göre hesaplanacaktır. Pergole sistemleri kapsamında 10 m² altı tasarımlar için ortalama 24.000 TL fiyat seçenekleri çıkarılmaktadır. Daha geniş ve büyük alanlar için 25 metrekare üzeri fiyatlar ise m² için 1.250 TL fiyat belirlenmektedir. 

Pergole Tente Nedir?

Pergole tente sistemleri, saçak anlamına gelen kelimeden türemiştir. İtalyanca ’da pergola gölgelik anlamına gelmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi açık alanlarda güneş veya yağışlara karşı koruma sağlayan tente sistemlerini tanımlamak için pergole tenteler kullanılmaktadır. Otomatik açılır kapanır özellikleri sayesinde güneş ya da yağışlardan korunmayı sağlayan en yaygın tente sistemleri arasında yer almaktadır. Pergole m2 fiyatı ise ürün özelliklerine göre değişecektir. 

Pergole Tente Kullanım Alanları Nelerdir? 

Günümüzde açık alanların çok daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için birçok farklı sistem geliştirilmiştir. Evlerinin bahçe veya balkonlarını da bu şekilde kullanmak isteyenler için pergole tente sistemlerinin tercih edilmesi de mümkündür. Kötü hava koşullarında da en iyi tente sistemleri ile açık alanları değerlendirmek için en uygun motorlu pergole fiyatları avantajlarından da yararlanarak dış mekanların çok daha etkin hale getirilmesi sağlanmaktadır. 

Pergole Tente Modelleri Nelerdir? 

Tente sistemleri ile yaşam alanlarının genişletilmesi ve dış mekanların kullanışlı hale getirilmesi için farklı modeller geliştirilmiştir. Bu modeller arasında her ihtiyaca ve her alana uygun seçenekler sunulmaktadır. Pergole modelleri arasından yapılacak seçimlere göre fiyat avantajları da belirlenmektedir. 

Pergole tente sistemleri arasında yer alan başlıca modellerden bazıları ise şunlardır:

  • Ahşap Pergole
  • Alüminyum Pergole 
  • Motorlu Pergole vb. 

Tercih edilecek pergole sistemine göre pergole m2 fiyatı da farklı şekilde hesaplanacaktır. Kullanılan malzemeler ve kullanım alanına göre fiyatlar değişebilir. Günümüzde kafe ve restoranların açık alanlarında da çok sık rastladığımız pergorle sistemleri ışıklı seçenekleri ve diğer alternatif detayları ile yaygın olarak kullanılmaktadır. Pergole sistemleri bu yönüyle oldukça geniş bir alana sahiptir. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*