Kış bahçesi

Kış Bahçesi hava şartlarından dolayı kışın, bahçe ve balkon gibi alanların keyfini çıkarmak pekte mümkün olmuyor. Kış bahçesi pergola sistemleri sayesinde akşamları kendinize ve ailenize özel alan yaratabileceksiniz. Işıklandırma sistemi ile ortamınız ultra kaliteli hale getirmektedir. Kış bahçesi sistemi, iç ve dış mekânları yaz veya kış tüm mevsim dönemlerinde daha kullanışlı ve şık hale getirilmesini sağlamaktadır. Fiyatları ise model ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kış bahçesi fiyat teklifi verilirken model ve özellikler aynı zamanda işçilikte fiyatın değişmesinde temel etkenler arasında yer almaktadır. 

Kış Bahçesi Fiyatları Ne Kadar?

Kış Bahçesi fiyatlandırmaları şu şekildedir; dış ortam kış bahçesi modelleri cam çatı için metrekare fiyatı 4.500-11.500 TL arasında belirlenmiştir. Diğer bir model olan bioklimatik kış bahçesi fiyatları 6.500-10.000 TL arasında ortalama bir fiyat belirlenmiştir. Son olarak açılır kapanır pergola tente fiyatları 2.950-5.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatlar zaman içersinde değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zaman da yapılacak modele göre de farklı fiyatlar oluşturulabilir. 

Kış Bahçesi Fiyatlarında Belirleyici Olan Unsurlar Nelerdir?

Kış Bahçesi kurulum konusunda fiyat araştırması yapmak önemli bir husustur. Oluşturulacak modele göre fiyatında etkisi büyüktür. Fiyatlandırmayı belirleyen unsurlar şu şekilde;

  • Kullanılacak Malzeme
  • Alanın ve Yapının Metrekaresi
  • Seçilen Model
  • Yükseklik ve Genişlik
  • İşçilik

Bu gibi unsurlar fiyatta değişikliğe sebep olabilir. Çatı modeli ve malzeme gibi unsurlar da ise kalite farklılığından kaynaklı firmalara göre ayrı fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Bütün bu koşullar göz önünde bulundurularak uygulanacak olan kış bahçesi fiyatları ortaya çıkmaktadır. 

Kış Bahçesi Teknik Özellikleri

Kış Bahçesinin hazırlanması aşamasında uzman ve deneyimli bir ekip yardımıyla hem daha az maliyet hem de zamandan tasarruf ederek güvenli bir yapı inşa edilmiş olunmaktadır. Uzaman ekip yardımıyla yapılan Kış bahçelerinde ısı yalıtımı ve güneş koruma sistemleri gibi donanımlı ürünler kullanılmaktadır. Bununla birlikte bir plan ve proje hazırlanıp güvenli bir kurulum sağlanmaktadır. 

Ayrıca Kış Bahçelerinin yapımında bulunan bölgenin deprem riskinin olup olmadığı, iklim koşulları, rüzgâr yönü gibi hususlar göz önünde bulundurularak kullanılacak olan malzemeler bu doğrultu da belirlenmektedir. Bütün bu sebepler doğrultusunda uzman ve profesyonel bir ekip ile ilerlemek daha sağlıklıdır. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*