çift açılır tente

Birbirinden farklı Çift Açılır Tente Fiyatları olduğunu söyleyebiliriz. Tente sistemleri ve pergola sistemleri alanında uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize birbirinden farklı tente sistemleriyle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu nedenle tüm tente modelleri kişilerin isteklerine göre şekillendirildiğinden dolayı fiyatlandırma m2 fiyatı üzerinden yapıldığını da belirtmek isteriz.

Çift Açılır Tente Özellikleri Nelerdir?

Çift açılır tente kullanıldıkları sistemlere göre değişiklik gösterebilir. Örneğin tek yönde açılır bir tente ile çift yönde açılır tente arasında sistemlerin farklılığından kaynaklı olarak fiyat farklılıkları gözlenebilir. Elbette bu durumlar kullanılan malzemelerle de ilgili olduğunu belirtmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Yani fiyatlandırma tamamen sizlerin arzu ettiği tasarımlara ve sistemlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Çift açılır tenteler orta bölmede bir ana direk üzerinde, iki kanat şeklinde üretilen tente modellerinden biridir. Genellik çay bahçeleri, kafeler gibi işletmelerde tercih edilmektedir. Çift açılır olması, iki kanadın da aynı anca açılmasını gerektirmeyen, istenilen tek kanat tentenin açılması veya kapanması sağlanabilir. Yine sizlerin istekleri doğrultusunda manuel veya motorlu bir şekilde açılıp kapanma yöntemi belirlenebilir. Motorlu çift açılır tentelerin el yardımı ile açılan tente modellerinden fiyatlandırma olarak biraz daha maliyet içerdiğini de bilmenizi isteriz.

Çift açılır tenteler tamamen kişilere özel bir şekilde tasarlanarak üretim aşamasına geçilmektedir. Tentelerin desenleri ve kesim şekilleri farklılık gösterebilir. Aynı zamanda tente kalitesi de siz değerli müşterilerimizin tercihine bağlı olarak istenilen kalitede çift açılır tente üretimi sağladığımızın da altını çizmek isteriz.

Çift Açılır Tente Fiyatları Ne Kadar?

Çift Açılır Tente Fiyatları yukarıda da belirttiğimiz gibi tamamen kişilerin tercihlerine ve tentenin kaplayacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Çift açılır tente modelleri metretül üzerinden hesaplanmaktadır. İstenilen ebat 10m2’lik bir alan ise m2’si 2760 TL olarak, çift açılır tente fiyatları 27600 TL olarak hesaplayabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlerle irtibat kurararak istediğiniz ölçü ve modelleri ileterek daha sağlıklı bir fiyat değerlendirmesi de almanızın mümkün olduğunu bilmenizi isteriz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*