Elle Açılır Kapanır Tente Fiyatlari

Elle Açılır Tente Fiyatları

Günümüzde hayatın birçok alanında görmeye alışık olduğumuz tenteler gelişen teknoloji ve tasarım sayesinde sayısız modelde üretilebilmektedir. Yaygın olarak iş yerlerinde güneş, yağmur, kar ve rüzgar gibi olumsuzluklardan korunmak için tercih edilen elle açılır tenteler modellerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Elle açılır tente fiyatları belirlenirken özellikle ölçüleri, tente sistemi ve branda kalitesi gibi detaylar dikkate alınır. 

Kumaş tercihlerine, ölçülerine ve diğer değişkenlere göre farklılık göstermekle birlikte ortalama olarak elle açılır tente fiyatları 2.200 TL’den 17.000 TL ve üzerine kadar çıkabilmektedir. Tercih edilecek tente modeline ve kumaş özellikleri gibi detaylara göre tente fiyatları bu oranlardan daha az veya daha fazla da olabilir. 

Elle Açılır Tente Nedir?

İş yerleri, kafeler, restoranlar ve diğer birçok alanda görmeye alışık olduğumuz elle açılır tenteler, adından da anlaşılacağı üzere manuel olarak fiziksel güçle açılıp kapanabilen tente modelleridir. Günümüzde tente modelleri arasında otomatik sistemlerin de kullanılması uzaktan kontrol avantajı da sağlamaktadır. Elle açılır tenteler ise bu otomatik ve uzaktan kontrol avantajlarına sahip olmayan tente modelleridir. 

Mafsallı tente fiyatları ile pergola tente sistemleri arasında bu tür özelliklerine göre farklar ortaya çıkacaktır. Tenteler özellikle olumsuz hava koşullarından dükkan önlerini, açık alanları veya balkonları, terasları korumak için tercih edilen ürünlerdir. Brandası ve açma kapama sistemi ile iyi havalarda kapatılabilir ve kötü havalarda ise kolayca açılarak kullanılabilir. 

Elle Açılır Tente Nerelerde Kullanılır?

Elle açılır tentelerin kullanım alanları günümüzde oldukça geniştir. Genelde elle açılır tentelerin sık kullanıldığı alanlar şunlardır:

  • Manavlar,
  • Bakkal ve marketleri
  • Restoran ve kafeler (açık alanları) vb. 

Birçok kişi günümüzde elle açılır tente modelleri başta olmak üzere birçok tente çeşidini kendi evlerinin balkonlarında teraslarında veya bahçelerinde de kullanmaya başlamışlardır. Buna ek olarak elle açılır tentelerin başlıca kullanım alanları dükkan ve mağazalar olarak ilk sırada yer almaktadır. Elle açılır tente ikinci el ürünler çoğu zaman istediğiniz sonuçları vermeyeceği için kullanım alanına göre sizin için en uygun elle açılır tente modellerini tercih etmeniz önerilmektedir. 

Elle Açılır Tente Avantajları Nelerdir? 

Elle açılır tentelerin özellikle elektronik sistemlerde aşırı yağış veya diğer nedenlere bağlı olarak yaşayabilecekleri arızalar ile karşılaşmamasıdır. Bu sayede dilediğiniz anda manuel olarak tenteyi açıp kapayabilirsiniz. Ayrıca elektronik sistemler zaman içinde daha fazla bakım isteyebilir. Elle açılır tentelerin temizliği ve bakımları da oldukça kolaydır.

Bir iş yerinde görmeye alışık olduğumuz elle açılır tentelerin bir diğer avantajı ise özellikle dükkan önlerini ve vitrinleri olası birçok kötü hava koşuluna karşı korumasıdır. Elle açılır tente fiyatları da günümüzde bu tente modellerinin tercih edilmesinde en etkili unsurlar arasında yer alıyor. Güvenle elle açılır tente modellerimizi tercih ederek daha pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*