pergole tente fiyatları

Pergole Fiyatları kullanılacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Pergoleler birçok alanda kullanılan, kullanıldığı alanda şık bir görünüm kazandırmasının yanı sıra aynı zamanda da zorlu hava koşullarında kullanılan önemli bir ihtiyacı gidermek için kullanılır. Yani pergole kullanımının herhangi bir işletme veya “herhangi bir açık alanda kullanımı dekoratif amaçla değil” ihtiyaç üzerine tercih edilen sistemler olduklarını söyleyebiliriz.

Pergole Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde birbirinden farklı alanlarda pergole sistemleri kullanılmaktadır. Kullanılan alanlara göre pergolelerin üretim süreçleri değişiklik gösterebilir. Bu nedenle pergole türlerinin hepsini bir sınıfa dahil etmek doğru bir yaklaşım olmadığının altını çizmek isteriz. 

Pergole sistemler genellikle açık alanlarda kişileri kış aylarının soğuk hava olaylarından korumanın yanında yaz aylarının sıcağından da koruyan çok yönlü sistemlerdir. Pergolelerin açık alanlarda kullanılmasının en önemli sebeplerinden biri açık alanların yeri geldiğinde kapanabilir, yeri geldiğinde de açılabilir olmasından dolayıdır. İşletmenize veya hanenize ait açık bir alanı tamamen kapatmak istenmediği durumlarda pergole sistemleri kullanarak hem açık alanınızı tamamen kapatmamış olursunuz, hem de istediğiniz an kapatabilme özelliğine de sahip olmuş olursunuz. Ayrıca Pergole Fiyatları daha maliyetli sistemlerden uygun bir çözüm yolu olduğundan dolayı da sıklıkla tercih edilen gölge sistemlerinden biri olduğunu da belirtmek isteriz.

Pergole Çeşitlerimizden birkaçını sizlerle paylaşmak isteriz;

Çift Taraflı Pergole Sistemleri : Orta direk sabit kalır ve açılma iki kanat tarafından gerçekleştirilerek daha kullanışlı bir bölme oluşturmanızı sağlar.

Katlanır Pergole Sistemleri : Tek taraflı katlanabilir ve istenilen seviyede açıklı sağlanabildiği pergole sistemleridir.

Sabit Pergole Sistemleri : Yılın her dönemi aynı korumanın sabit bir şekilde sağlandığı pergole sistemleridir. Arzu edildiğinde tekrar işleme alınarak yeniden açılır kapanır özellik sağlanabilir pergole sistemlerinden biridir.

Alüminyum Pergole Sistemleri : Alüminyum malzemesi kullanılarak üretilen pergole sistemleridir. Zorlu koşullara karşı dayanıklı bir sistemdir.

Pergole Fiyatları Ne Kadar?

Pergole fiyatları tercih edilecek sisteme ve kullanılacak malzemelere göre değişiklik gösterir. Bunun yanında pergolelerin kullanılacak alanların boyutları da pergole fiyatları açısından etkileyici bir sebeptir. Günümüzde sabit Pergole Fiyatları 2000 TL iken, Alüminyum pergole fiyatları ise 8000 TL’ye kadar pergole sistemleri oluşturulabilmektedir. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*