• 2011'den beri Pergola Tente ve Cam Sistemleri Üretiyoruz.
  • Whatsapp : 0212 909 8229

Açılır Kapanır Tente

Açılır Kapanır Tente

Açılır kapanır tente modelleri evler ve iş yerleri için benzersiz fırsatlar sağlıyor. Çoğu insan bilmese de bir konutta tente kullanmak hem içeride hem de dışarıda sayısız avantaj sunuyor. Alüminyum ve kumaştan elde edilen tenteler katlanır ve sabit olmak üzere çok çeşitli malzemelerde ve türlerde üretilir. Açılır kapanır tenteler kullanım kolaylığı ve dayanıklılık sağlamasıyla da bir adım öne çıkar.

Açılır Kapanır Tentelerin Avantajları

Yapılar için tenteler, ahşap kapılarınızı, kapı çevrelerinizi ve pencerelerinizi yağış ve yağmurun sebep olabileceği hasarlara karşı en iyi şekilde korur. Açık bir pencere önünde açılır kapanır tente kullandığınızda, yağmurun pervaza girmesini ve zarar vermesini önlemiş olursunuz. Tente kullanmak, özellikle klima ideal bir sıcaklığı korumak için çok çalışmak zorunda kalmayacağından, kış mevsiminde enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Tenteler, istenmeyen güneş ışığının pencereden girmesini önlemek için yeterli gölge sağlar. Havalandırma sunan tenteler, ideal bir seçim olacaktır. Çünkü ısının pencerenin dışında kalmasını önler.

Pencerelerin üst bölümlerine yerleştirilen tenteler, evinizin dekorasyonunu korumak için gerekli gölgeyi sunar. Aynı zamanda iç mekan mobilyalarınızın direkt olarak güneşe maruz kalmasını da engeller. Bu sayede mobilyalarınız korunmuş olur. Evinizde daha düşük enerji tüketimi, sera gazı emisyonlarından kaynaklanan iklim değişikliğinin etkisini azaltır. Tenteler, evinizi soğutmak için daha az enerji kullanmanızı sağlar. Bu nedenle de elektrik faturalarından da tasarruf elde etmeniz söz konusu olabilmektedir.

Açılır Kapanır Tente Fiyatları

Dış tenteler evinizin değerini artıran önemli yapılardır. Daha fazla çekicilik katan bu sistemler, evinizi potansiyel alıcılar için görsel olarak daha çekici hale getirir. Bir veranda veya terasta bulunan tenteler daha fazla açık alan sağlar. Eviniz için doğru açılır kapanır tente seçimi yapmadan evvel bir profesyonelle görüşmelisiniz. Mevcut stiller ve özellikler bu tente modellerinde oldukça fazla olduğundan, doğru sistemi bulmak önemlidir. Tente fiyatları ürünlere göre değişiklik gösterir. Ancak fiyatların bütçenizi sarsmayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde olduğunu bilmelisiniz.

Açılır kapanır tentelerin fiyatları genel olarak şu şekildedir:

  • 2 metre tente: 7.080,00 TL
  • 3,5 metre tente: 8.260,00 TL
  • 5 metre tente: 11.800,00 TL
  • 6 metre tente: 14.160,00 TL