• 2011'den beri Pergola Tente ve Cam Sistemleri Üretiyoruz.
  • Whatsapp : 0212 909 8229

Açılır Kapanır Tavan

Açılır Kapanır Tavan Nedir?

Günümüzde oldukça fazla bir şekilde kullanılan Açılır Kapanır Tavan yurt dışında ve aynı zamanda ülkemizde sıklıkla kullanılan Pergole sistemlerinden biridir. Ergonomik yapıları, hızlı çözüm sağlamaları ve birçok alanda uyumluluk göstermeleri sebebiyle yaygın bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Bunların yanında uygun maliyetli oluşu sebebiyle ve şık bir görünüm sağlaması sebebiyle en çok tercih edilen gölgelendirme sistemlerinden biri olduğunu belirtmek isteriz.

Açılır kapanır tavan sistemleri genellikle işletmelere ait açık alanlarda kullanılmaktadır. Açılır kapanır tavan sistemlerinden önce işletmeler kış aylarında veya yılın sıcak dönemlerinde müşterilerini açık havada zaman geçirememelerinden doğan ihtiyaç günümüzde bizlere açılır kapanır tavan sistemlerini armağan ettiğini söyleyebiliriz. Açılır kapanır özellikteki tavan sistemleri sayesinde yılın belirli dönemlerinde kullanılamayan ortamları kullanılabilir hale getirdiğinden dolayı tüm işletmelerin ihtiyaç duyduğu bir alan olduğunun da altını çizmek isteriz.

Açılır Kapanır Tavan Sistemleri Nelerdir?

Açılır Kapanır Tavan sistemleri, sistemin yapılacağı alana bağlı olarak dört ana direk üzerinde bir iskelete sahip, tavan bölümünün ise açılmasını sağlayan motorlarla desteklenmiş tente veya başka malzemeler ile üretilebilen sistemlerdir. Açılır kapanır tavan sistemleri yine kişinin isteğine uygun olarak tek bir bölmeden açılıp kapanması sağlanabilirken aynı zamanda tek bir pergola içerisinde çift yönlü açılıp kapanma özelliği de sağlanabilmektedir. Bu sayede açık alanlarınızı daha verimli kullanılmasının da önünü açmış olacağınızı belirtmek isteriz.

Bununla birlikte Wintent Tente özellikte duvara monte edilmiş bir şekilde tente malzemesi kullanılarak tek bir yönde açılır kapanır özellikteki pergola sistemleri de tavan sistemleri arasında yerini almaktadır.

Ayrıca açılır kapanır tavan sistemleri açık alanları tam verimlilikle kullanabilmeniz için en ideal çözüm yollarından biri olmasının yanında uygun maliyetli olması sebebiyle sıklıkla tercih edildiğini de söyleyebiliriz.

Açılır Kapanır Tavan Fiyatları

Açılır Kapanır Tavan Fiyatları kullanıcının isteklerine göre maliyetlerde değişiklikler gözlenebilir. Bugün için en uygun açılır kapanır tavan fiyatları 500 TL’den başlamakla birlikte 5000 TL’ye kadar açılır kapanır tavan sistemleri mevcuttur. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir, açılır kapanır tavan fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.