Mafsallı Tenteler

Dar kullanım alanlarının olduğu mekanlarda daha çok tercih edilen ürünlerdir. Gezen ve hareket eden ürünler değillerdir ve tentesinin ileri geri hareket ettirilmesiyle pratik bir kullanım sağlar. Bu şekilde ayarlanabilen tente sisteminin kullanım alanı branda gereksinimi duyan ev, kafe, dükkan önü, otel  veya restoranlarda kullanılabilir. Mafsallı tentenin özellikleri ise  pratik ve ekonomiktir. Diğer tente modellerine göre daha uygundur. Pahalı ve uzun bakımlar gerektirmez ve uzun yıllar sorunsuz şekilde size hizmet eder.

Motorlu sistem tercihlerinize sensörler ekleyebilir tentenizi akıllı hale getirebilirsiniz. Ürünlerin sıfır fiyatlarını değişkenlik gösterdiği gibi 2. El piyasası da değişebiliyor. İsteğe bağlı daha uygun olduğu gerekçesiyle 2. El mafsallı tente tercih ettiğiniz takdirde dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın bu yüzden zarara uğramayın tentelerin satış fiyatları metreye, kumaşın türüne  ve kullanılma durumuna bağlı olarak değişir. Orta kalitede bir mafsallı tentenin ikinci el satış fiyatı metre başına 200 TL civarında. Yüksek kalitede bu fiyat metre başına 250 TL’ye kadar çıkabiliyor. En , boy ve kumaş türü önemlidir ayrıca metallerinin sağlamlığı da fiyatın değişmesine sebep olabilir.

Mafsallı Tente Modelleri

Her türlü tente kullanımında önemli malzemelerden biri de kumaş kullanımı. Dört mevsime dayanıklı ve kaliteli olması gereken kumaşların çeşitleri de oldukça fazla. İhtiyaca göre değişkenlik gösteren kumaşların solmaz, yıpranmaz, güneşe ve yağmura karşı dayanıklı olması gerekiyor. Bu da kumaş sektörünü çeşitlendiren bir durum haline geliyor. Akrilik kumaşlar en çok tercih edilen ürünler arasında. Bunun sebebi ise akrilik kumaşlar güneşe karşı dayanıklı ve hava geçirebilme özelliği gösterirken aynı zamanda suya karşı dayanıklı ve su geçirmezlik özelliğine sahip. İsteğe göre pek çok renk seçeneği bulunuyor. 3 ila 5 yıl arasında soldurmazlık gibi özellikleri ile garanti sağlanıyor. Fiyat aralıkları ise m2 ölçüsüne göre değişiyor. Günümüzde ise  m2 ölçüsü 350 liradan başlayarak artıyor.

Mafsallı Tente Fiyatları

Çok sevdiğimiz balkonlarınızda yada iş yerlerinizin önünde yerinizi güneşten ve yağmurdan korumaya yardımcı olan bu ürünümüz renkli birçok tarza uygundur. Mafsallı tenteye sahip olmak isterseniz kullanılan kumaş, genişlik ve uzunluğa göre fiyatlar değişebiliyor. M2 olarak 1000 lira civarında bir masrafla sahip olabilirsiniz.