Alüminyum Pergole

Alüminyum Pergolalar, farklı sistemlerde, farklı görünümlerde üretimi sağlanabilen dinamik yapıya sahip gölge sistemlerinden biridir. Pergola üretimini özel üretim olarak, tamamen sizlerin isteklerine göre şekillendirmekteyiz. Pergole sistemlerinden en uygununu kendi açık alanınıza göre şekillendirerek, olumsuz hava koşullarından kendinizi ve misafirlerinizi korumanız ile birlikte mekanınızda şık bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Bu nedenle sizler için hangi tür pergole sistemleri tercih etmeniz gerektiği konusunda biraz bilgi sahibi olmanızı istiyoruz…

Pergole Sistemleri Nelerdir?

Pergole sistemleri, işletmelere veya hanelere ait açık alanların mevsimsel değişikliklerde kullanılamamasından dolayı tercih edilen etkin çözümlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Açık alanlarınızda pergole sistemleri kullanarak dört mevsim boyunca bu alanları sağlıklı bir şekilde kullanabilmenizin en etkin ve en hızlı çözümü olarak pergole sistemleri olduğunu söyleyebiliriz.

Pergoleler birbirinden farklı modellerde ve işleyişlerde üretilmektedir. Pergoleler açılır kapanır tavan özellikli kullanmaya uygun olduğundan dolayı genellikle müşterilerimizin bu tür pergole sistemlerini tercih ettiğinin de altını çizmek isteriz. Açılır kapanır pergole sistemlerini tercih eden kullanıcılarımız ise,  tercihlerini Alüminyum Pergole veya Tente Pergole olarak seçtiklerini söyleyebiliriz. 

Alüminyum Pergole üretimi yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı şekillerde üretilebilir yapılardır. Genellik Alüminyum pergole tercih edilmesinin sebebi tavan bölümünün ızgara şeklinde hava ve ışık geçirgenliği sağlandığı için daha serin ortamlar meydana getirmek konusunda çok yönlü bir yaklaşım olduğunu söyleyebiliriz. Tente pergoleler ise yine açılır kapanır özellikleriyle birlikte tamamen bir kapanma gerçekleştirilebilir yapılar olmasının yanında sızma gibi olumsuz durumların meydana gelmediği tam güvenilir sistemlerdir.

Alüminyum Pergole Fiyatları Ne Kadar?

Alüminyum Pergole fiyatları, madenin kurunun değişimine göre farklılık göstermektedir. Ortalama olarak günümüzde alüminyum pergola sistemlerinden herhangi bir model için m2 fiyatının 2500 TL olduğunu belirtmek isteriz. Pergole sisteminin kullanılacağı alan m2’si, metrekare fiyatıyla çarpılarak doğru bir fiyatlandırma yapabilirsiniz. Ayrıca daha doğru bilgi almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.