Balkon Tentesi

Genel adı balkon tente pergola olarak da bilinmektedir. Balkon tentesi tasarımları istenildiğinde balkon iç duvarından açılır şekillerde üretilebilirken aynı zamanda dış cepheye de montajı yapılabilen çok kullanışlı ürünlerdir. Balkon Tentesi, gündelik hayatta yağmur, kar gibi zorlu hava koşullarından balkonunuzu korurken, sıcak yaz aylarında da balkonunuzda serin bir hava oluşmasına yardımcı olan ergonomik yapıdaki tente modelleri olduğunu söyleyebiliriz.

Bu bağlamda birbirinden farklı modellerde balkon tenteleri mevcuttur. Balkon tenteleri, balkonun mevcut olduğu binanın yapısına uygun şekillerde yapılması gerektiğinden kişiye özel üretim olarak gerçekleştirilir. Balkon tentesi modelleri olarak genellikle pergola tente modeller tercih edilse de düz balkon tente sistemlerini tercih eden kullanıcılarımızın da olduğunu bilmenizi isteriz. Ayrıca balkon tente modelleri sıklıkla manuel açılır kapanır yapılarda tercih ediliyor olsa da, otomatik balkon tentesi üretiminin de mümkün olduğunu belirtme isteriz. Otomatik balkon tenteleri uzaktan kumanda ile kolay bir şekilde açılır kapanır hale getirilerek daha kullanışlı bir yapıda da üretiminin söz konusu olduğunu bilmenizi isteriz.

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente modelleri tamamen kişilerin istekleri doğrultusunda tasarımlanabilir özellikteki yapılardır. Seyrek olarak tercih edilse de balkonun dış cephesinde mafsallı tente şeklinde kullanımı görülmektedir. Balkon Tentesi genel olarak pergola şeklinde körüklü yapılarda tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise evinizin balkonuna şıklık katması olarak nitelendirebilirsiniz. Zaman zaman müşterilerimizin balkon tente tercihleri arasında tavandan balkon demirlerine uzanan, tam kapanabilir yapıda istediği balkon tentesi modelleri de mevcut olmakla birlikte belirttiğimiz gibi kendi hayalinizdeki Balkon Tentesi fikirlerini bizlerle paylaşarak daha kullanışlı bir modele dönüştürebileceğimizin de altını çizmek isteriz.

Balkon Tentesi Fiyatları Ne Kadar?

Balkon Tentesi fiyatları balkonda istenilen modele ve kullanılan tente malzemesi türüne bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. Balkon tentesi modellerinde kullanılan kumaşları firmamız olarak yerli üretimi söz konusu olmasının yanında kullanıcılarımızın memnuniyeti adına ithal olarak da üretimini yaptığımızı belirtmek isteriz. Günümüzde balkon tentesi yerli üretim kumaş m2 fiyatı 75 TL iken ithal kumaşlarımızın m2 fiyatının da 100 TL olduğunu bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz. İletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçerek Balkon Tentesi fiyatlandırması hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.