Zip perde modelleri otomatik indirme ve kaldırma sistemleriyle yüksek performansa sahip ürün seçeneklerimiz arasındadır. Profesyonel çözümler için başvurabilirsiniz.

Zip perde modelleri güneşi kesmek için şık dekoratif ortamlar sağlar. Perde sistemi dayanıklı özellikleri sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir çözüm sunacaktır. Yeni bir alanı dış etkenlerden korumak adına hızlı ve etkili bir çözüm sağlamış olursunuz. Profesyonel tente sistemlerinde en iyi projelerle size yanıt veriyoruz.

Zip Perde Nedir?

Zip perde modelleri tavandan ve dikey bölümlerden bir mekan oluşturmak için kullanılan tentelerdir. Açma kapama sistemleri bölgesel olarak manuel veya otomatik olabilir. Zip perdelerin mekanizması dikey ve yatayda çeşitli branda sistemlerinin karışımıdır. Tavanda uygulanan pergole sistemle yataydaki tente modelleri birbirinden farklıdır. 

Zİp perdelerde tavandan gelen yağmur suyu kanaldan geçerek uzaklaştırılmaktadır.  Tente perdelerde ortama yeni bir dekorasyon için bu sistemleri kaçırmamanız önerilir.

Zip Pergola Tente Fiyatları

Zip perde ve pergola tente fiyatları 40.000 TL ve üzeri olarak şekillenmektedir. Başlangıç fiyatlarımızda değişiklikler olmakta ve net bir sonuç için proje uzmanlarımıza başvurmanız önerilmektedir.  Zip perde modelleri geniş alanlara yapılacaksa toplu proje indirimlerimizi değerlendirebilirsiniz. Tek pencere saha vs. uygulamalarında ise malzeme özelliklerini yerli olanlardan temin edebilirsiniz.

Projelerimizde garantili sonuçlar veriyoruz.  Tente modelinin kurumsal yapılara uygulanması durumunda keşif ve ardından iş yeriniz için en uygun zamanlamayı seçmekteyiz.

Otel Lobilerinde Zip Pergola

Otel lobilerinde dış mekana kuracağınız zip pergola sistemler yenilenen bir otel yapısı için ekonomik sonuçlar verebilir. Otellerde dönemsel olarak dekorasyon yeniliği ihtiyaçlarınızı kalıcı şekilde karşılıyoruz. Tente modellerinin gelişmiş kapsamlı seçeneklerini kullanırken en özel projelerimizle sizlerin yanınızdayız.

Araç Garaj Sahasında Tente Modelleri

Araçlarınızın güvenli bir alanda korunması için zip tente modellerini kullanabilirsiniz. Güneş ve soğuk hava etkilerini minimum seviyeye indirerek ideal bir ortam sağlamış olursunuz. Seçeceğiniz malzemeler maksimum performans sağlayacaktır.

Havuz Kenarı Kış Bahçelerinde Tente Modelleri

Havuz kenarı bahçelerde kış aylarında ve diğer zamanlarda korunaklı bir alan istediğinizde zip tenteleri kullanabilirsiniz. Nem ve güneşe karşı etkili seçeneklerimizle kalıcı çözümler sunuyoruz. Zip tente modelleri temizlik ve bakım açısından maksimum performans sunan bir üründür.

Zip Perde Teklifi

Firmamıza zip perde başvurularınızı dilediğiniz anda yapabilirsiniz. Öncelikle nerede, ne kadar büyüklükte bir ürün istediğinizi belirlemeniz gerekir. Konuyla ilgili teknik destek ekibimiz proje genel hatlarını en uygun şekilde netleştirecektir.

Her mekanın genel ihtiyaçları farklıdır. Zip perdelerin uygulanacağı alanda bazen eklemeler yaparak daha konforlu bir kullanım elde edersiniz. Konforlu zip perdeler renk ve tasarım açısından kendi içinde çeşitlenmektedir. Zevkinize ve kullanıma özel ürünlerimiz ortamdaki beklentileri tamamen karşılayacaktır.

DETAYLI BİLGİ VE TEKLİF İÇİN : 0212 909 8229 ARAYABİLİRSİNİZ.

Birkaç adımda başvurunuzu yaptıktan sonra proje tasarım aşaması, ürün seçimiyle devam eder. Ürünlerin yerli ve yabancı üretim olması, kullanım özelliklerinde farklar yaratabilir. Bütünüyle zip perde  tamamlandığında en iyi sonuçları sağlamaktayız.