• 2011'den beri Pergola Tente ve Cam Sistemleri Üretiyoruz.
  • Whatsapp : 0212 909 8229

Balkon Tente Fiyatları 

balkon kapatma tente

İşyeri veya konut balkonlarında daha kaliteli bir yaşam alanı kurabilmek için balkon tente modelleri arasından seçim yapmanız yeterlidir. Açılıp kapanabilir özellikli gölgelikler yakıcı güneş ışınlarına karşı üst düzey bir koruma sağlar. Bu sayede balkonda günün her saatinde insanların rahatça ve keyifli vakit geçirebileceği bir yaşam alanı kurulabilir. Sadece güneş ışınlarına karşı değil aynı zamanda şiddetli dolu ve yağmura karşı dayanıklı olan gölgelikler genellikle tente çeşitlerinden oluşur. En kaliteli malzemeden üretilen gölgelik modelleri, balkonun güneş ışınlarından korunması için kullanılmaktadır.

Balkon Gölgelik Modelleri

Balkonda kaliteli bir yaşam alanı kurmak için ihtiyaç duyulan tentelerin üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi son derece önemlidir. Her tentenin farklı kumaştan üretildiği göz önünde bulundurulduğunda balkon tente modelleri bir hayli farklılık gösterebilir. En çok satan gölgelik modelleri arasında şu tasarımlar öne çıkmaktadır:

  • Mafsallı balkon tentesi 
  • Kasetli balkon tentesi 
  • Körüklü sistem balkon tentesi 
  • Otomatik balkon tentesi

Her gölgelik modelinde kullanılan malzeme kalitesi birbirinden farklı olduğu için maliyetler konusunda da farklı fiyatlar gündeme gelebilir. Kendi balkonunuzun metrekare ölçüsüne göre bu gölgelikleri kullanabilir ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Balkona gölgelik tercih ederken güneşli gün sayısı ve yağmur, dolu, kar yağışı gibi hava koşullarını göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu sayede hem kullanışlı hem de uzun ömürlü gölgelik sistemleri kurarak balkonda dört mevsim boyunca keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Balkon Tente Fiyatları 2024 

Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen balkon gölgelik modellerinde en uygun maliyetlerle tente satın almak için alternatiflere göz atabilirsiniz. Örneğin ipli açılıp kapanabilen mekanizmaya sahip körüklü sistem balkon tentesinin fiyatları metrekare başına 1300 TL’den başlamaktadır. Balkonların güneş ışınlarından korunmasını sağlayan bu tente sistemleri su geçirmez olduğu için yağmura karşı dayanıklıdır. Balkon gölgelik fiyatları arasında kasetli sistem balkon tente modelleri ise metrekare başına 1300 TL civarında maliyetlere sahiptir. 

Kullanışlı ve Dayanıklı Tente Modelleri

Balkon tentelerinde ipli, mafsallı ve motorlu modeller bulunmaktadır. Balkon tente modelleri arasından seçim yaparken işlevsel avantajlara dikkat etmekte fayda vardır. Motorlu sisteme sahip tenteler, gölge alan oluşturmada pratik kullanıma sahipken bakım ve maliyet konusunda ekstra masraf çıkartabilir. Bu yüzden kendi balkonunuzun kriterlerine ve ihtiyaçlarına göre model seçimi yapmanız tavsiye edilir. Bütçenizi yormayacak fiyat seçenekleri ile 2024 balkon gölgelik modelleri arasından seçim yaparak kaliteli ve konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*