Otomatik pergola sistemi kullanımı özel projelerimizle sunulmaktadır. Dışarıdan gelen etkenlere dayanıklı ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz.

Otomatik pergola sistemi kullanacaklar için geniş yelpazede dekorasyona katkı sağlamış olursunuz. Çevresel koşullara dayanıklı mekanizmaya sahip ürünün avantajlarını çok yönlü olarak düşünebilirsiniz. Büyük alanlarda daha yüksek verim sağlayan ürünümüz ergonomik açıdan hız kazandıran sonuçlar sağlar.

Otomatik Pergola Tente Nedir?

Otomatik pergola sistemi direkler halinde temelleri olan bir mekanizma üzerinde açılır kapanır sistem tentelerdir. Otomatik olarak kumandayla açılır ve istendiği anda kapanabilir. Yukarıdan ve yanlardan kapanabilen mekanizması sayesinde yeni bir alan oluşturabilirsiniz. Pergola sistemin otomatik açma kapama mekanizması katlanır bir brandayla beraber düşünülebilir.

Otomatik Pergola Tente Modelleri Avantajları

Geniş alanları gölgelendirmek için talep edeceğiniz otomatik pergola sistemler birçok avantaj sunuyor:

  • Sıcak havadankorunma alanı sağlar. Benzer mantıkla soğuk havadan korunacağınız bir alan sağlayacaktır.
  • İşletmelerin marka değerine değer katan bir uygulamadır. Yenilik istediğinizde, dekorasyona en güzel katkıları bu sayede sağlamış olursunuz.
  • Gölgelik tente arayışınızda yasalara uygun bir ikinci alan sağlanmış olur. Havalandırma olanağı bulunduğundan ferahlık hissini sürdürecektir.  Yarı açık yarı kapalı bir mekan sağlamak için hızlı pratik bir çözüm elde edersiniz.

Bakımı kolaydır ve çok fazla kir belli etmez. Doğru renkleri de seçerek beklentilerinizi karşılayan bir mekan planlaması yaparsınız. Bu konuda baştan sona sizinle hareket ediyoruz.

Otomatik Pergola Sistemi Kullanım Alanları

 Lokantalar, çay bahçeleri, kahvaltı mekanları, yaygın şekilde otomatik pergola sistemlerine başvurmaktadır. Tentelerin estetik yapısı sayesinde dilediğiniz alana uyarlama yapılabilecektir. Dilerseniz otel lobilerini dışarıdaki bir eklemeyle genişletebilirsiniz. Bazen de kış bahçelerinizde bu sistemleri kullanabilirsiniz. Oto garaj taleplerinizde geniş bir alanı korunaklı hale getirebilirsiniz.

Elektrikli Motorlu Tenteler Nedir?

Elektrikli ve motorlu tentelerin anlamı aynıdır. Hareketi sağlayan mekanizma motordan aldığı elektrik gücüyle açılır ve kapanır. Açma kapama sistemini bu şekilde kumandayla harekete geçirebilirsiniz. İklim ve sıcaklık koşullarına göre programlama yapılabilir.

Işıklandırma eklemesi yapmak isteyenler için otomatik pergola sistemlerinde bu ayrıcalığı mutlaka değerlendirmelisiniz. Küçük ışıklarla donatılmış tentenin alt kısmında rahatlıkla işlerinizi sürdürebilirsiniz. Işıklandırmaya kendiniz eklemeler talep ederek dekorasyon artısı elde etmiş olursunuz.

Otomatik Pergola Tente Fiyatları

Başlangıç tente fiyatları 49.000-60.000 TL civarında olan otomatik pergola tente sistemlerinde net bir fiyat almak için firmamıza başvurabilirsiniz.  Ne kadar alana uygulanacağı değişen bu sistemler ana malzemedeki yerli üretim etkisiyle de değişebilmektedir. Işıklandırma, yarı açılır kapanır olup olmaması benzeri faktörleri dikkate alıyoruz. 

DETAYLI BİLGİ VE TEKLİF İÇİN : 0212 909 8229 ARAYABİLİRSİNİZ.

Ev ve iş yerlerinize ekleme bölümler sağlayan otomatik pergola tentelerin kullanımında sert cisimlerle müdahale etmemeye dikkat ediniz. Mekanizma çalışırken dış etkenlerin açma kapama işlemlerine dahil olmaması gerekmektedir.  Talepleriniz geldiği anda keşif yaparak en uygun sonuçları almanız için çalışıyoruz. Otomatik pergola sistemi  yapılan bir mekanda çok şeyin değişeceğinden eminiz.