Rüzgar Kırıcı panel

Dış mekandaki yaşam alanını olumsuz hava şartlarından korumak için rüzgar kırıcı sistemleri tercih edilir. Günümüzde özellikle kafe ve restoran gibi ticari işletmelerin dış mekanlarında mutlaka olması gereken sistemlerdir. Rüzgar kırıcılar, adından da anlaşılacağı gibi normalde dışarıda oturmayı imkansız hale getiren rüzgarın engellenmesini sağlar. Ayrıca rüzgarla birlikte gelen toz ve partiküllerden korunmayı hedeflediğinden kullanışlıdır. Ticari işletmeler dışında kendi eviniz ve bahçeniz için de manuel rüzgar kırıcı yaptırabilirsiniz. 

Rüzgar Kırıcı Cam

Sert esen rüzgarı ve onun taşıdığı tozları engellemek için en kullanışlı malzeme camdır. Çünkü camdan imal edilen rüzgar kırıcılar dış mekanda insan görüşünü engellemez. Bu sayede açık ve havadar bir ortam elde edilmiş olur. Pistonlu rüzgar kırıcı modellerinde ise kumandalı sistem kullanılır. Böylelikle ihtiyaç anında cam panel yukarı aşağı veya sağa sola hareket ettirilerek havadar alan elde edilir. En kaliteli camdan imal edilen rüzgar kırıcı sistemlerine firmamızın geniş ürün yelpazesinden ulaşabilirsiniz. 

Rüzgar Kırıcı Panel 

Ticari işletmelerin bahçeleri için çok önemli olan rüzgar kırıcı sistemleri farklı malzemeler ve tasarımlara sahiptir. Her işletmenin kendi taleplerine özel olacak şekilde çeşitli düzenlemeler yapılabilir. Bu alanda uzun yıllardır kaliteli hizmet veren firmamızı tercih ederek ihtiyacınız olan rüzgar kırıcı panel yaptırabilirsiniz. Sistem tamamen dışarıda oturanların konforunu desteklemek amacıyla tasarlanır. 

Rüzgar Kırıcı Cam Panel Fiyatları 

Konutlarda veya ticari işletmelerin bahçelerinde kullanılan rüzgar kırıcı paneller uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Rüzgar kesici cam panel fiyatları, ürünün motorlu veya manuel olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Özellikle giyotin şeklinde yukarı aşağı hareket modeline sahip rüzgar kırıcılar yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu tür rüzgar kırıcı cam panellerin fiyatları 25 bin TL ila 35 bin TL arasında değişiklik gösterebilir.

Hareketli cam panele sahip olan rüzgar kırıcı sistemler, dış mekanda konforlu bir şekilde vakit geçirmenizi sağlar. Genellikle kafe ve restoran gibi ticari işletmelerin tercih ettiği bu sistemlerin tasarımı isteğe göre yapılır. Firmamızda rüzgar kırıcı sistemleri arasından istediğiniz modeli en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*