• 2011'den beri Pergola Tente ve Cam Sistemleri Üretiyoruz.
 • Whatsapp : 0212 909 8229

2023 Teras Tente Modelleri

pergola tente teras

Konut ve işyerlerinde çatı katında daha konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için 2023 teras tente modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Her terasın genişliği ve güneş alma konumu farklı olduğu için terasta gölgelik ve tente kurulumunda farklı kriterler göz önünde bulundurulur. Terasta uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanabileceğiniz tente modelleri arasından seçim yaparken işlevsel ve tasarım özelliklerine dikkat etmeniz yeterlidir. Pratik bir şekilde monte edilebilen tenteler aynı zamanda otomatik motor desteği sayesinde çok daha kolay ve hızlı biçimde günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. 

En Çok Satan Tente Modelleri 

Terasınızda geniş bir yaşam alanı oluşturmak istediğinizde yapmanız gereken kendi ihtiyaçlarınıza göre en ideal modeli seçmektir. Katlanır tente ve benzeri modeller işlevsel olduğu için terasta konforlu yaşam alanı kurmanıza yardımcı olur. Ev ve işyerlerinin terasında hem gölgelik hem de yağışlara karşı koruma amaçlı kullanılan tenteler arasında çok satan modeller şunlardır:

 • Motorlu tente modelleri 
 • Otomatik tente modellier
 • Pergola tente sistemleri 
 • Sabit dekoratif tenteler
 • Çift açılır tente modelleri 
 • Körüklü tente modelleri 
 • Kasetli tente modelleri 
 • Açılır kapanır tente sistemi 
 • Mafsallı tente modelleri 
 • Kış bahçesi 

Terasta kurmak istediğiniz yaşam alanına göre en ideal seçimi yaparak bütçenize uygun biçimde terasta ucuz çatı kapama işlemi yaptırabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan bu tentelerin imalatında kullanılan malzemeler de farklılık gösterebilmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeden üretilen tenteler, uzun yıllar boyunca deforme olmadan terasta kullanılabilir. 

Teras Tente Fiyatları 

Terasta kurulan tenteler sayesinde yakıcı güneş ışınlarına karşı üst düzey koruma avantajı elde edilir. Bu tenteler ile gölgeli ve konforlu bir havadar mekan oluşturmak son derece kolaydır. Tentelerde kullanılan malzeme kalitesi ne kadar yüksekse teras tente fiyatları da o kadar artış gösterebilir. Ortalama bir mafsallı tentede yerli kumaş kullanıldığında metrekare maliyeti 1250 TL civarından başlamaktadır. Bununla birlikte İspanya kumaş veya farklı kalitedeki kumaşlardan üretilen tentelerde daha farklı fiyatlar görülebilir.

Teras Tente Montajı Nasıl Yapılır?

Kaliteli ve uzun ömürlü malzemeden üretilen teras tente montajı pratik bir şekilde yapılabilir. Teknolojik ekipmanlar kullanarak tentelerin teras üzerinde ideal bir gölgelik yaratması sağlanabilir. Terasta kaliteli ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için tente montajı yaparken deneyimli ustalardan profesyonel destek almanız tavsiye edilir. 2022 teras tente modelleri arasında her terasın ihtiyacına göre uygun malzemeden üretilmiş tasarımlar bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*