teras tente modelleri

Terasta daha kaliteli bir yaşam alanı kurabilmek için 2022 teras gölgelik modelleri arasından seçim yapmanız yeterlidir. Her türlü teras ve balkona uyumlu ebatlarda üretilen bu gölgelikler, yakıcı güneş ışınlarına karşı son derece dayanıklıdır. Kaliteli ve dayanıklı tasarıma sahip olduğu için terasta istenen konforlu yaşam alanı kurmayı kolaylaştırır. Yakıcı güneş ışınları yüzünden terasta oturmakta zorluk çekiyorsanız bütçenize en uygun fiyatlarla gölgelik yaptırarak konforlu yaşam alanı kurabilirsiniz.

Teras Otomatik Gölgelik Modelleri 

Terasta kullanılan gölgelik modelleri, bu ekipmanların üretildiği materyale ve tasarımlara göre değişiklik gösterebilir. Teras otomatik gölgelik modelleri bunlardan biridir. Geleneksel mafsallı teknolojiye sahip olan bu gölgelik modellerinde motor yardımı ile açma ve kapama sistemi otomatik olarak çalışır. Uygun maliyetli ve son derece pratik olan bu gölgelikler terasta daha kaliteli bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Her terasa uyumlu ebatlarda üretilebilen gölgeliklerin imalatında kullanılan malzemeye ve motorlu sistem olup olmamasına göre fiyatları değişiklik gösterebilir. 

Teras Tente Fiyatları 

Terasta kullanılan otomatik veya normal tente fiyatları, terasın genişliğine ve tentenin malzeme kalitesine göre değişmektedir. Bütçenize en uygun maliyetler ile otomatik mafsallı sisteme sahip tente satın almak istiyorsanız kaliteli modellere ulaşabilirsiniz. Tentelerin imalatında kullanılan malzemenin yakıcı güneş ışınlarına ve yağmur ile kar gibi mevsimsel yağışlara karşı dayanıklı olması gerekir. Bu yüzden mafsallı tentelerin fiyatlarında da malzeme kalitesine göre farklılık olması son derece normaldir. Yerli kumaştan üretilen mafsallı tentelerin metrekare fiyatı ortalama 1250 TL iken İspanyol kumaştan imal edilen tentelerde 1000 TL’den başlayan fiyatlar görülebilir. Güncel fiyat seçeneklerine göz atarak kendi terasınız için en iyi gölgelik modelini kurabilirsiniz.

Teras Gölgelik Montajı Nasıl Yapılır?

Gölgelik kurulan teraslarda öğlen yakıcı güneş altında bile konforlu bir şekilde oturma imkanınız olur. Bu nedenle terasınızı daha yaşanabilir hale getirmek istiyorsanız teras gölgelik montajı konusunda gerekli adımları atabilirsiniz. Satın aldığınız gölgelik ve tentelerin montajı sırasında kullanılan pratik ekipmanlar vardır. Bunlar sayesinde uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan ve deforme olmadan kullanabileceğiniz gölgeliklerinizi terasa monte edebilirsiniz. Montaj sırasında kaliteli ekipmanlar kullanıldığı takdirde pratik bir şekilde istediğiniz boyutta kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Terasta daha konforlu ve yaşanabilir bir alan kurmak isteyenler için birbirinden farklı gölgelik modelleri arasından seçim yapmanız yeterlidir. 2022 teras gölgelik modelleri ve fiyatları tentelerde kullanılan malzeme kalitesine göre farklılık gösterebilir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*