Mafsallı tente modellerimiz manuel açma kapama özelliği olan gölge tenteler olarak beklentilerinizi karşılıyor.  Dayanıklı malzeme avantajıyla bu ürünü talep edebilirsiniz.

Mafsallı tente  birçok avantajıyla dikkat çeken bir ürünümüzdür. Geniş bir yelpazede kullanımı yanında ekonomik avantajıyla da çok işlevsel sonuçlar verebilir. Mafsallı tente taleplerinizi oluştururken öncelikle keşif talep edebilirsiniz.

Mafsallı Tente Modelleri Nedir?

Mafsallı kelimesinin anlamı mekanizmayı harekete geçiren aleti ifade etmektedir.  Tentenin açma kapama bölümü olarak da düşünülebilir. İskeletin bağlı olduğu mafsalla beraber tente açılır ve kapanır. Ne kadar açmak veya kapatmak istediğinize kendiniz karar vermiş olursunuz. 

Mafsallı Tente Nasıl Seçilir? Nerede Kullanılır?

Mafsallı tente nasıl seçilir diyorsanız yanıtı ortam ve taleplerinize göre değişecektir. Uygulama esnasında teknik gereksinimleri hesaplıyor ve bir proje hazırlıyoruz. Mafsallı tentenin renklerini seçerken nerede kullanılacağı önem taşır. Yere göre bazı örneklerle seçim yapmanız daha kolay hale gelebilir.

  • Teraslarda kullanım için çizgili modeller sıkça seçilmektedir. Düz renklerde de duvar ve zemin özellikleri dikkate alınarak karar verebilirsiniz.
  • Mağaza önlerinde mafsallı tente kullanacaksanız markanızın bütünlüğünü daha da iyi bir görüntüye çevirmesi gerekir. 
  • Yağmur ve güneşin etkilerine karşı çeşitli depo benzeri alanlarda kullanılabilir. Model olarak çok sayıda ürünümüz yüksek dayanıklılık gösterecektir.
  • Mafsallı tente modellerini araç garaj önlerinde otomobil yeri olarak kullanabilirsiniz. En yaygın kullanılan seçeneklerden biridir.
  • Gölgelik tente kullanılacak olan yerlerin bir sınırlaması yoktur. Ancak duvara monte işlemi için bir zemin oluşturulabilmelidir. Mafsalın kullanımını engelleyen bir mekan farklılığı bulunmamalıdır.
  • Lüks restoranlarda mafsallı tenteleri çok şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Kafeteryalar, korunaklı alanlara ihtiyaç olan küçük işletmeler için en etkili yöntemlerden birini kullanmış olursunuz.

Mafsallı Tente Avantajları Neler?

Mafsallı tenteleri kullanarak ekonomik ve uzun ömürlü bir ürünü elde edersiniz. Teknik açıdan kullanımı pratik, göze hitap eden etkili bir üründür. Dış koşullara uygun olması sayesinde güneş ve yağmur, kar gibi etkenlerin önüne geçerek çeşitli zararların da engellenmesini sağlar.

Mafsallı tentelerin mekanik yapısı genel olarak çok işlevsel özellikler sunar. Branda ile beraber doğru seçimleri yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz otomatik açılır kapanır sistemlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Mafsallı Tente Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Mafsallı tente fiyatları tercih edeceğiniz branda türleri, metrekare özellikleri gibi kriterlere göre değişmektedir. Donanım açısından da etkileri değerlendirerek başlangıç fiyatını ortalama 4.850 TL- 6000 TL olarak bulabilirsiniz.  Bu fiyat sabit bir fiyat değildir ancak taleplerinize göre toplam tutar değişebilecektir.

Mafsallı tente fiyatlarının belirlenmesinde hangi alana yerli yabancı malzeme özelliği önemli bir kriterdir. Bakım maliyeti düşük olan mafsallı tentelerimiz ergonomik yapısıyla fark yaratan bir kullanım sunacaktır. 

DETAYLI BİLGİ VE TEKLİF İÇİN : 0212 909 8229 ARAYABİLİRSİNİZ.

Uzun ömürlü ürünümüzden memnun kalacağınızı garanti ederiz. Baştan sona projemizin her ayrıntısında çözüm odaklı bir çalışma anlayışı sürdürüyoruz. Mafsallı tente  yapılırken deneyimlerimizi en uygun malzemelerle birleştirmekteyiz.