Bioklimatik pergola sabitlenen bir sistemle otomatik açma kapama özelliği elde edilmiştir. Dekorasyon ve korunaklı alan özellikleri bakımından ayrıcalıklı bu ürünü birkaç adımda talep edebilirsiniz. Modern ve estetik görünen pergola sistemi yenilenen bir ortam anlamına geliyor. Bioklimatik pergola ürünlerimiz klasik bir tente sisteminden daha fazlasını sağlayan mekanizmalar sunar. Hazırlık ve uygulama süreçlerimiz fark yaratan sonuçlar vermektedir.

Bioklimatik Pergola Avantajları

Gölgelendirme ve havalandırma sağlarken bunu dekorasyon yönünden zengin bir şekilde bulabilirsiniz. Klasik pergola sistemlerden daha avantajlı bu durum ortamdaki avantajı maksimum düzeye çıkaracaktır. Panelleri yarı açık pozisyonda kullanarak istediğiniz aydınlık ortamı elde edersiniz.

Katlanma ve toplanma özellikleri bakımından bioklimatik pergola ikisini bir arada bulabileceğiniz bir uygulamadır. İsteğe göre bu sistemleri kumanda ile dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Güneş ışığından istediğiniz düzeyde yararlanırken yağmur kar koşullarına da önlem alırsınız. Kanallara aktarılan yağmur suyu sorunu anında ortadan kaldıracaktır.

Panellerin kendi ekseni etrafında dönebiliyor olması kullanımdan elde edilen artıları çoğaltacaktır. Açık alan hissinin devamını sağlayan bu sistemler ismini de bu özelliğinden alıyor. Ortama doğal enerjiyi sürdüren bir sistem kurmuş oluyorsunuz.  Dış mekanda yaşam alanı kuracağınız Bioklimatik pergola sistemleri profesyonel bir işletmede güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bioklimatik Pergola Tente Fiyatları

Başlangıç fiyatı olarak biraz daha yüksek seviyelerde olan bioklimatik pergola tente fiyatları 50.000-60000 civarında seyrediyor. Tente fiyatları belirlenirken toplam alan özellikleri ve diğer eklemeler önem taşıdığından taleplere göre bir işlem sağlanabilir. Firmamıza başvuru yaparak özel dekoratif eklemelerde bulunabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ VE TEKLİF İÇİN : 0212 909 8229 ARAYABİLİRSİNİZ.

Bioklimatik Pergola Sistemi Özellikleri

bioklimatik pergolalar gelişmiş pergola sistemler olarak düşünülebilir. Otomatik sistem çalışan bu mekanizma belirli bir alana sabitlenir ve tamamen alüminyumdan oluşmaktadır. Dayanıklılık özellikleri dış koşullara göre daha etkili bir üründür.

Bioklimatik Pergola Sistemi Kullanım Alanları

Bahçeler, restoranlar, oteller en çok kullanıldığı alanlar arasındadır. Yapıların çeşitleri taleplere göre değişebilmektedir. Nasıl bir iklim varsa oraya özel şekilde malzemeler temin edilerek projemiz hazırlanmaktadır. Standartlar dışında tecrübemizle sizlere en iyi sonucu vermek için çalışıyoruz.

Tente modelleri kullanımında fonksiyonel ürünlere odaklanıyoruz. Aynı zamanda mimari açıdan doğru sonuçlarla uzun vadede kalıcı bir çözüm sağlamaktayız. Ürünlerimizin gelişim süreçleri devamlı olarak yenilenme yönünde sürmektedir. Çalışmalarımız da bu yönde gerçekleşmektedir. Sürdürülebilir tente sistemleri alanında teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. 

Enerji Tasarruflu Bioklimatik Pergola Sistemi  

Sorunsuz bir ürün kullanmanız için özel hazırlık yapıyoruz. Projelerimiz hazırlanırken satış ve uygulama aşamasında sizinle her daim irtibat halindeyiz. Deneyimli proje sorumlumuz sayesinde günün her zamanında bizimle iletişime geçebilir bioklimatik pergola sistemlerimizi talep edebilirsiniz. 

Bioklimatik pergola sistemi enerji tasarruflu yapısıyla ekstra donanım sağlayan bir mekanizmadır. Otomatik açma kapama bölümü minimum düzeyde harcanan enerjiyle hız kazandırır. Çevre dostu ürünlerimiz yeni bir tasarımın da kapılarını aralayacaktır.